1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co się zmieniło od lutego 2011?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez lovemyway, Lipiec 1, 2011.

1. lovemyway

lovemyway Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Witam,

Mam pytanie - nie było mnie w Polsce przez 5 miesięcy, wracam za tydzień i mam już kilka gier na xboxa na oku. Mam przeróbkę LT+ (obsługuje AP 2.5) i [chyba] dashboarda w wersji z płyty z AC: Brotherhood.

Pytanie jest takie - co muszę zrobić (i czego nie robić) żeby móc sobie pograć w nowe gry, takie jak Portal 2, Mortal Kombat, Dirt 3, Crysis 2, L.A. Noire? Aktualizacje? Nowy flash?

Pozdrawiam,
    Marcin

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nic nie musisz robić, o ile nie podłączasz się do LIVE'a.Jeżeli jednak chcesz pograć online, zauktualizuj konsolę, daj do przerobienia na LT 1.9 i spat**** oraz nagraj od nowa wszystkie gry z AP 25, które posiadałeś, bo te już na 1.9 ci nie odpalą

4. lovemyway

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Nie gram online, wystarczy mi singleplayer ^. Czyli po prostu nagrywam obrazy bez żadnego przerabiania, bez martwienia się o nowe wave'y i odpalam je na LT+ z listopada 2010?

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie do końca. Gry takie jak AC: Brotherhood, Cod: Black Ops oraz Modern Warfare 2, Fable 3, Halo Reach oraz Ned for speed: HP wymagają zabezpieczeń AP.25. Jeśli wcześniej nie miałeś nagranych tych gier pod LT+, a chciałbyś nagrać je teraz to istnieje problem. Gry potrzebują patcha. Niestety w ABGX są patche tylko pod flash LT 1.9. Tak więc, by grać na LT+, musisz dograć patche ręcznie

6. lovemyway

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Gry wspomniane przez Ciebie mam nagrane ze starymi patchami z listopada. A co z nowymi grami? Do nich też muszę coś dogrywać?

Wczytywanie...

Poleć forum