1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co to jest, coś jakby złączka, czy coś?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez AdiSuN, Grudzień 4, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. AdiSuN

AdiSuN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! Otóż przed chwilą doszedł mi Xbox. Chciałem zapytać czym jest mały przedmiot, z takim jakby to nazwać wejściem dużym i trzema małymi wejściami, gdzie są narysowane dwa głośniczki, jeden skierowany w jedną, drugi w drugą stronę i trzecie wejście i też jakiś rysuneczek mały, symbol, tylko nie wiem co to. To jest to, co na tym przykładowym obrazku maksymalnie na dole, maksymalnie po prawej stronie: http://gamezilla.komputerswiat.pl/sites/default/files/blogposts/xboxslim1.jpg. Do czego to jest? Jak się podłącza, potrzebne mi to? Jeśli to coś związane z obrazem czy coś, to na pewno mam kabel HDMI i nim będę podpinał konsolę. Z góry dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przejściówka z Cinch na Euro. Jeżeli podłączasz HDMI to ona ci nie potrzebna.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie rób se jaj... przejściówka z chinch'ów na euroscart

Jesteś użytkownikiem - nie twórz tematów w dziale ŚWIEŻAKI - WARN !

Zamykam i kosz !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum