1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co to jest ? znalezione w xboxie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kris89, Grudzień 15, 2011.

1. Kris89

Kris89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    witam, znalazlem to po otworzeniu konsoli[​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

przyszla do mnie konsola, wyjelem naped, potem rozbieralem zasilacz zeby wyczyscic wentylator ktory chodzi jak traktor. i znalazlem to. nie ma mocy zebym to urwal, ogladalem plyte i nie widze zeby brakowalo czegos, wiem ze konsola byla w serwisie jakims, moze przypadkiem sie znalazlo w srodku. tak czy inaczej prosze o wskazowki jakies, i bede szukal na plycie czy nie ma ubytkow. z gory dzieki za wskazowki

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    to pewnie kamerka od kinecta :p

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    utrudnia weryfikacje troszke slabe foto i jest cieżej

5. Kris89

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    nieno, serio pytam, jedyne co wiem to to ze jest czarne i ma 0 nadrukowane. ja tylko flas***e konsole, nie znam sie az tak jak co niektorzy tu na forum

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jak flas***esz to odłóż to gdzieś sądze ,że to nic potrzebnego co można się przejmować śmieci w konsoli po serwisie jakimś

7. Kris89

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    w takim razie dzieki, przy okazji zapytam o naped. xbox jasper, naped liteon i benq, benq nieznany stan, a liteon, zgrany klucz i nic wiecej, z kazdym napedem konsola nie czyta plyty (gra oryginalna) nie rozkreca nawet. czy flash do lt czy ofw pomoze ? poprzedni wlasciciel mowil ze naped przestal dzialac po aktualce najnowszej

8. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    musisz posprawdzać wszystko, audio sprawdzałeś czyta? może być nie ten klucz uszkodzony mostek na płycie lub tasma nie wiadomo co było z konsolą porobione.

9. Kris89

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    audio nie czyta, nie wiem czy dobry klucz, tak czy inaczej i tak bede robil rgh wiec sie sprawdzi. jedyne co to moge wsadzc naped z innej konsoli i sprawdzic czy zaziala. co do uszkodzen, to powierzchownie nie widac jakichkolwiek uszkodzen, a tasme sprawdze jutro.

10. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    To jest rezystor 0 Ohm czyli tak zwana zworka w obudowie jak sądzę 1206 lub trochę mniejszej 0603.
    Albo wpadł przypadkiem albo brakuje gdzieś na płycie .

11. Kris89

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    mam nadzieje ze to przypadek, niestety ciezko dojrzec ubytki, tym bardziej jak nie wiadomo gdzie szukac

Wczytywanie...

Poleć forum