Co to za XBOX? Jak sprawdzić?

maci3j

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich,
otrzymałem w rozliczeniu Xboxa 360 przerobionego na "kopie zapasowe", na pokładzie program Freestyle Home 3. W prawym górnym rogu widzę chyba 228 GB pamięci, niestety niewyraźnie widać.
Chcę go sprzedać w zestawie z Kinectem i dwoma padami, ale najpierw chciałbym się czegoś o nim dowiedzieć, aby dobrze opisać w ogłoszeniu. Czy ktoś pomoże? Gdzie co sprawdzić?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz RGH + daj zdjęcie tyłu konsoli nad wtyczką zasilacza.
 

maci3j

Świeżak
Świeżak
Nie wiem co to RGH, ale zdjęcie załączam.
 

Attachments

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ban na google ?
 

maci3j

Świeżak
Świeżak
RGH - pozwala uruchamiać kopie zapasowe gier z dysku lub z pendrive bez konieczności wkładania płyty z grą.
To by się zgadzało, jest wgrane kilka gier, które działają bez płyty.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Teraz by sprawdzić dokładną pojemność dysku musisz nacisnąć gujdę czyli na padzie ten centralny przycisk, wyskoczy przewodnik xbox czyli menu, dajesz w lewo na gry i aplikację i wybierasz Moje gry, przełączy ci się na oryginalny dash konsoli i naciskasz B na padzie wtedy dajesz w prawo do końca następnie System > Pamięć na dysku dajesz Y na padzie i masz prawdziwa pojemność.
 

maci3j

Świeżak
Świeżak
Pojemność: 229 GB
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To masz Xbox Slim 320GB HDD, RGH(2?), Dwa pady, Kinect i tyle. Według daty produkcji można jeszcze sprawdzić co to za płyta główna na Wikipedii ale to raczej mało kogo interesuje przy slimach.
 

maci3j

Świeżak
Świeżak
Wszystkie gry ruszą na tym RGH, nawet te najnowsze? Czy trzeba coś aktualizować?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak wyjdzie gra która będzie potrzebowała wyższej wersji dash to trzeba będzie aktualizować - według poradnika bo inaczej konsola na śmietnik.
 

Do góry Bottom