co trzeba aby móc grać w gry z AP25?

caine

Świeżak
Świeżak
Czy do grania wystarczy LT1.1+ ? Czy konieczna jest nowa wersja dasha i która? Czy napęd musi być oryginalny od konsoli czy może być podmieniony? Jak poznać w JungleFlasher czy spoof jest oryginalny z napędu? (mam Hitachi LG)
Mam Hitachi LG 0047DJ i ixtreme 1.51 - nie mam pewności czy napęd jest oryginalny od konsoli i jak z tym spoofem bo podobno powinny mi gry chodzić z AP25 na iX1.51.
Jeśli mam napęd nieoryginalny to na LT1.1+ odpale np. Fable 3 na tej konsoli i jeśłi tak to Co krok po kroku musze zrobic?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Naped musi byc ten sam co w konsoli bym od nowosci.
Wystarczy LT+ i najnowszy dash
Naped Hitachi nie obsluguje AP 2.5 wiec gry powinny dzialac jezeli naped nie bym zmieniany.
Jezeli masz inny naped niz ten od nowosci to musisz kupic taki sam jak byl na poczatku, inaczej gry Ci nie rusza.

@Down

Jak byl zmieniany to nie rusza nawet na LT+.
 

caine

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedż;) Ale nie ruszą jak był zmieniany nawet na LT1.1+ ? I jest jakiś pewny sposób jak sprawdzić czy był zmieniony?
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Możesz sprawdzić po dacie produkcji jaki teoretycznie powinien być napęd. TUTAJ
Lecz nie wiem czy tylko dziś , czy od kiedy stronka nie działa. Może ruszy ;-)

EDIT
Jeśli masz możliwość to zrób aktualizację 3xdash.
 

caine

Świeżak
Świeżak
więc jeśli dokupię ten sam typ napędu co był w konsoli od nowości i zrobię flash LT1.1+ to będzie wszystko oki? Widzę na liście napedów, że w mojej konsoli był Toshiba-Samsung H943 ms28. Nawet jak otwierałem JungleFlasherem to mój Hitachi był spoofowany na TSS.. itd czyli na napęd Samsunga. Czyli jak dobrze rozumiem dokupię jakikolwiek Toshiba-Samsung H943 ms28, wgram LT1.1+ i sprawa załatwiona?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak musisz podmienic znowu na Samsunga i bedzie ok.
Naped Samsung nie obsluguje AP 2.5, wiec gry od razu sie uruchomia.
 

caine

Świeżak
Świeżak
Dziękuję wszystkim już wszystko wiem:) To się nazywa forum i pomoc:) Pozdrawiam wszystkich.
 

Do góry Bottom