co trzeba dograc?

Szonkok

Użytkownik
Użytkownik
Co trzeba dograc do
http://xboxforum.pl/przeklej-pl-f144/left-4-dead-2-a-31019.html
żeby działało? Wava i tak będe zmieniał tylko chodzi mi o stealth patcha itp.

sory ale 1 raz nagrywam taka gre (zawsze sciagalem gotowca;/)
 

muniek110

Użytkownik
Użytkownik
jeśli masz benq/samsunga to wystarczy 1.61
a tak to activate.iso
wave 5 wchodzi pod 1.61 a ten soft jest dopiera na te 2 napędy
 

Szonkok

Użytkownik
Użytkownik
dzieki za pomoc sciagne po prostu l4d 2 wave 4 bo tez jest
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Lol left 4 dead 2 jest w wave 5 tylko PFI ma z wave 4 o_O a i tak różnicy między 4 i 5 nie ma bo na takiej samej zasadzie się te gry odpala.
 

Szonkok

Użytkownik
Użytkownik
no dobra trudno najwyzej jutro nie zgram tego bo mam tylko jedna plytke dvd+R DL chyba ze activate.iso nie trzeba na dvd+r dl?

i tak przy okazji mógłby ktoś zapodać linak do najnowszego activate.iso? czy ten w poradniku link jest najnowszy tez?
 

Niemiec

Użytkownik
Użytkownik
no dobra trudno najwyzej jutro nie zgram tego bo mam tylko jedna plytke dvd+R DL chyba ze activate.iso nie trzeba na dvd+r dl?

i tak przy okazji mógłby ktoś zapodać linak do najnowszego activate.iso? czy ten w poradniku link jest najnowszy tez?
trzeba na activate.iso ;/ kup sobie 2 i zgraj

I nie wiem coto za przyjemnosc z left 4 dead 2 gdy nie gracie online bo bana dostac mozna tylko sie ryzykuje juz lepiej na pc sciagnac i grac przez neta (wersja non steam) i wtedy sie bana nie dostaje :p
 

Szonkok

Użytkownik
Użytkownik
wiesz ja na kompa i tak zakupie kiedy cd key będzie tak za 80zł tylko chce po to bo moj kumpel konsole kupuje i z nim we 2 chcialem w to zagrac bo w l4d2 da sie grac we 2 na jednym TV i po 2 jakbyś zagrał w obie wersje to zobaczyłbyś ze konsolowa ma lepszy klimat
 

Do góry Bottom