1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co ujrzymy na E3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez AiZo, Kwiecień 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Serwis IGN ujawnił listę tego, co możemy spodziewać się na tegorocznych targach E3 w kwestii konsoli Xbox 360.

Przypomnijmy, że targi te odbędą się w czerwcu, dokładnie od wtorku 7, do czwartku 9. Microsoft nie ogłosił jeszcze oficialnie kiedy rozpocznie swoja konferencję, ale wg. serwisu będzie to około godziny 10 rano czasu Los Angeles.

A więc do rzeczy, czyli co najprawdopodobniej ujawni nam Microsoft! :

1. Gears of War 3 - największy exclusive na rok 2011, bez wątpienia będzie o nim głośno.
    2. Forza Motorsport 4 - w zeszłym roku o kolejnej części Forzy było dosyć cicho, autorzy mają nadzieję, że to się zmieni.
    3. Codename Kingdoms - czyli exclusive od Crytek'a. Zapowiada się ciekawie. Raczej pewniak co do ogłoszenia informacji o tejże grze.
    4. Kolejka gra studia Lionhead. Czyżby kolejne Fable? We wcześniejszym wywiadzie z Molyneux, twórca nie zaprzeczył, że nie będzie takiej możliwości.
    5. Kolejna gra studia Rare - po ostatniej części Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts studio trochę ucichło. Mamy nadzieję na kolejną Viva Pinatę!
    6. Nowe Halo - najprawdopodobniej chodzi o remake Halo: Combat Evolved. Czas pokaże, choć nie należy zapominać, że uniwersum Halo jest największą ekslukzywną zawartością Microsoftu, więc raczej coś o tym usłyszymy.
    7. Kolejne Call of Duty i informacje o nim - ale tego akurat mogliśmy się spodziewać ;) Tradycję ( a jakże ) trzeba kontynuować.
    8. The Elder Scrolls V: Skyrim - chyba najmocniejsza pozycja RPG na ten rok. Po świetnych zapowiedziach i pierwszych obrazkach, przyszedł czas na konkrety!
    9. Kolejne tytuły obsługujące Kinect - Myślę, że raczej chodziło o Arcade'ówki i nie ma się co napalać na pełnoprawne duże tytuły.
    10. Sekret? Jak co roku Microsoft nas czymś potrafi zaskoczyć. W 2008 było to Final Fantasy XIII, w 2009 był to Metal Gear Solid: Rising, rok temu była to nowa wersja konsoli Xbox 360. Czy możemy spodziewać się czegoś równie szumnego? Zobaczymy.

tekst w oryginale: IGN Advertisement

2. Lotnik421 Xbox One

3. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ciekawe co tym razem nam zaprezentuje Microsoft, może nową konsole? Ehhhhh to wiedzą tylko osoby tam pracujące.

4. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Watpie. Jak rok temu była nowa wersja to teraz raczej nowej generacji nie dadza

5. filut10

filut10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam nadzieję że oficjalnie potwierdzą iż pracę nad next genami idą pełną parą :D Mogę się mylić ale chyba nie mieliśmy jeszcze oficjalnego potwierdzenia od Microsoftu?

6. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co wam tak śpieszno do tych nowych konsol? Jak dla mnie PS3 i xbox 360 powinny by jeszcze spokojnie wytrzymać ze dwa lata. Znowu trzeba będzie potem wydać pieniądze na nowy sprzęt i (przynajmniej w moim przypadku) martwić się czy da się te nowe konsole przerobić.
    A co do tematu. Ja osobiście czekam na jakieś info o Codename Kingdoms. Miło by było jakby był to jakiś chyży slasher.

7. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trochę nie tak o tym myślałem. Konferencja odbędzie się o godzinie piątej czasu polskiego, nie podoba mi się to. Zawsze oglądałem. Gears of War to zbyt ciekawa gra, aż ślinka cieknie przy spotykaniu. Forza 4? Chciałbym również zobaczyć, w trójeczkę grałem jakiś czas, trochę mi się przypodobała. Halo? Może i będzie fajną gierką, ale Reach na pierwszy widok oka mnie zawiódł. Fable mnie nie interesuje, mimo to, że to gra przygodowa. Sekret? No, wątpię. Nadal czekam na premierę tej gry japońskiej, która została przedstawiona chyba na konferencji Microsoftu a Ubisoft robił, nie pamiętam. Mieczem się ciachało. Nie jestem zainteresowany tytułem, lecz chciałbym jeszcze jakiś gameplay obejrzeć. Elder Scrolls mi się nie spodobało, oglądałem filmiki. COD i nowe gry na Kinect'a, może być.

8. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie będzie jakaś wzmianka o nowym formacie płyt,liczę że xbox 360 pociągnie te 2-3 lata.

9. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    "8. The Elder Scrolls V: Skyrim - chyba najmocniejsza pozycja RPG na ten rok. Po świetnych zapowiedziach i pierwszych obrazkach, przyszedł czas na konkrety!"
    Akurat o tej grze jest już mnóstwo informacji są i gameplaye i zdjęcia można tylko czekać na więcej tego co już jest . !!!Ja licze na zapowiedż metal gear solid na X360 i więcej informacji oraz gameplaye!!!

10. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Ja czekam na coś o nowym gta :) i mam nadzieję że coś pokażą :(

11. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Hmmm kurcze o Skyrim coś mnie musiało ominąć? Bo ja oglądałem oba trailery, najpierw ten oficialny krótki, a potem ten z przewodnim motywem muzycznym TES'a. No i ostatnio jakieś obrazki/screeny z niego widziałem. Wiadomo, z opowiadania z trailera wiele da sie wyciagnac wnioskow, co do fabu ły ale chyba nie o to Ci chodzilo?
    Tak czy siak: O Metal Gear Solid raczej też usłyszymy, tak myślę. Będzie ogólnie ok, choć mistrzostwa w napięciu może nie pobiją.

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dobrze będzie, mi się podobało rok temu pokaz Microsoftu, pomimo tego że wszyscy po nim jechali, jak po szmacie, że nic nowego, że wstyd mi za microsoft, że przy sony to bladziutko, a ja oglądałem to prawie z japą na biurku, bo na żywo, i było super. O.

13. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    To o czym już wiemy wygląda dobrze a ciekawe czy mają jeszcze coś w zanadrzu

14. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mogliby więcej info dać o ekskluzywnym tytule od Cryteka. Już prawie rok minął od napomknięcia o tej grze, a praktycznie zero informacji na jej temat.
    No i jeszcze coś o nextgenach :D

15. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    licze, ze mocno mnie zaskocza ; )

16. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
    Może pokażą Xboxa 720.

17. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    A może xbox 1440. Ja nie wiem skąd ta debilna nazwa 720 prędzej już xbox 3.

18. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    taaaaaa, aj uważam że coś powiedzą o nowym GTA jeśli rzeczywiście ma wyjść na tą generacje konsol

19. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Sekret to GTA V jako ex :D

20. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    fajnie by było gdyby m$ ogłosiło jakiegoś hand held'a. największe zaskoczenie jakiego możemy się chyba spodziewać:)

21. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja liczę tylko na pokazy Skyrim i zapowiedź GTA V na PC

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.