1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co warto kupic z podanych tytulow ? (pod multiplayer)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamirejro, Lipiec 2, 2012.

1. Kamirejro

Kamirejro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad zakupem podanych gier, niewiem ktora z nich wybrac bo na wszystkie mnie przeciez niebedzie stac :D. UFC 3 , fight night champion , fifa 12 ,gears of war 3 , call of duty modern warfare 3 , battlefield 3 , crysis 2 , red dead redemption . Zalezy mi praktycznie tylko na multiplayer , moze wymienilem troche za duzo tych gier bo bedzie pewnie ciezko najlepsza z tych tytulow wybrac pod multiplayer :D . Z gory dziekuje za odpowiedz . Pozdrawiam !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na pewno B3, Fifa 12, MW3 jak lubisz grać w odgrzewanego kotleta z burgerami ;)

1 osoba to lubi.
  5. Kamirejro

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    dziekuje za odpowiedzi, a czy w fife 11 gra jeszcze duzo osob albo w pes 11 ? Slyszalem ze battlefield na konsole sie nieoplaca poniewaz zbyt malo graczy jak na ta gre i wogle ze duzo lepiej na xboxa MW3 sie sprawuje . Co o tym myslicie ?

1 osoba to lubi.
  6. dejm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w Fife11 sam gram jeszcze, zawsze znajdzie się ktoś. B3 ma duże mapy ale nie można narzekać na brak akcji, przy nowych dodatkach jak walka w zwarciu to średni czas życia to jakie 15 sec :D więc sam sobie odpowiedz jaki mordor ;)
    MW3 mnie osobiście przypadł ale tryb survi który niekoniecznie gram online, a dużo więcej z drugą osobą na split screenie ;)

1 osoba to lubi.
  7. Kamirejro

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok . Dzieki za odpowiedz dejm zastanowie sie jeszcze troche nad zakupem battlefield 3 a modern warfare 3 ale raczej wezme battlefilda :D a jesli chodzi o fife to zalezy jak z pieniedzmi jak starczy to wezme fife 12 a jak bedzie slabo z kasa to jakas uzywana 11 :D . Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz . Pozdrawiam !!!

8. dejm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tylko pamiętaj, że do używanej 11 musisz dokupić jeszcze online passa za ok 14zł ;)

1 osoba to lubi.
  9. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kamirejro zadałeś dokładnie to pytanie, które mnie bardzo nurtuje odnośnie Battlefielda trzeciego i jeśli ktoś chciałby podzielić się na ten temat opinią to bardzo o to proszę, ponieważ tak jak wspomniałem nurtuje mnie ta sprawa, a nie chce zakładać odrębnego tematu.

10. Kamirejro

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok . Dzieki dejm, jakbym kupowal fife 11 to od razu zakupie online passa :D

11. Kamirejro

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    heheheh , ciasteczkowy potworze :D mnie tez to pytanie bardzo przygnebialo :D wiem co to znaczy,a jak niemasz wystarczajacej pewnosci odnosnie battlefilda ,a niemasz pewnosci co do modern warfare (mam coda 4 i mimo ze jest stary to polecam) to zakup sobie bad company 2 gralem u kolegi i rozgrywka jest bardzo przyjemna i na trybie goraczka nawet dynamiczna . Polecam ! :D

12. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Jak bym polecił BF3 i Gears of War 3, a zdecydowanie odradzam Crysisa 2 (mało ludzi gra, wyszukuje serwer jakieś 3-5 min)

1 osoba to lubi.
  13. TeHaCek

TeHaCek Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    BF3, MW3, Ghost Recon

1 osoba to lubi.
  14. Kamirejro

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  15. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    UFC 3 - gra która przejdzie do legendy!!
    MW3 - multiplayer rox!

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum