Co wybrać? Co lepsze? Pytanie od początkującego.

equinox

Użytkownik
Użytkownik
Witam Panowie.

Rok temu miałem xboxa 360, jakaś najzwyklejsza wersja, strasznie sie grzała i nie byłem z niej zadowolony, z potrzeby gotówki musiałem ją sprzedać.

Chciałbym kupić teraz xboxa z kinectem. Zależy mi na tym żeby xboxa można było przerobić, nie wiem czy to możliwe ale dobrze by było gdybym mógł podłączyć dysk przenośny i grać w gry z tego właśnie dysku.

Warto płacić więcej i kupować tego slima nowego? Jeżeli tak to za jaką wersją się rozglądać? Na co powinienem zwrócić uwage? Wiem że kiedyś zwracało się uwage na płyte, coś się zmieniło?


Pytanie może nie na temat ale jaki telewizor byście polecili to xboxa?
 

Ethernet

Użytkownik
Użytkownik
Kupuj starego jaspera lub slima, od razu z przeróbka RGH ;-)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

equinox

Użytkownik
Użytkownik
Na slimie będzie możliwość grania w gry z dysku?
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli będzie na nim zrobione RGH to tak.
 

equinox

Użytkownik
Użytkownik
Czym się różni przeróbka rgh od lt 3.0 albo 2,0 ? Na allegro nie ma prawie konsol z przeróbką rgh

A i czy będzie można podłączyć dysk przenośny do xboxa i zgrywać na niego gry?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Na RGH tak jak napisałeś można zgrywać gry na zewnętrzny dysk i uruchamianie ich bez potrzeby posiadania płyt. Można też uruchamiać emulatory, homebrew itd, uzyskujesz możliwości starego xboxa z xbmc na nowym x360
L.T to flash napędu i musisz nagrywać płyty, posiadać nagrywarkę Ihas żeby tworzyć kopie 1:1, bawić się z topologią...
Jak nie masz Ihasa to koszt wgrywania LT + kupno nagrywarki wzniesie tyle samo co RGH a z RGH jest mniej kłopotów

Jak chcesz grać na kinect to kupuj slimkę bo do Fatów musisz dokupić specjalny zasilacz do podpięcia kinecta.
Sprawdź w dziale giełda na forum czy ktoś nie chce sprzedać ewentualnie załóż własny wątek
 

equinox

Użytkownik
Użytkownik
/a czy xbox przerobiony rgh lub tym lt jest nadal objęty gwarancją czy ją traci
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak producent dorzuca ci jesscze dwie gry oryginalne jak napiszesz ze przerobileś.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Czytaj forum jak nie wiesz czym się różnią hacki...
 

Do góry Bottom