1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrać :DD ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez david900, Styczeń 26, 2009.

1. david900

david900 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcę kupić Xbox 360 arcade 65nm. Nie jestem pewien czy wybrać przerobionego od nowości (człek wyciągną sprzęt by go przerobić nie używając go - NOWY Xbox 360) czy kupić nowego Xbox'a 360 i samemu go przerobić po jakimś czsie korzystania .
    Proszę poradźcie , czytałem wiele artykułów o przerobionych nowych Xbox'ach 360 tzn. że się częsciej psują niż te które zostały przerobiony po jakimś czsie korzystania .

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    jak dobrze ktos przerobi to nic sie nie zepsuje...ja bym wybral przerobioną konsole ( chyba, ze masz mowliść gdzies na miejscu przerobić tanio) bo i tak ją później bedziesz przerabiał to nie ma sensu jeździć z konsola skoro możesz miec to odrazu chyba, ze -> czytaj w nawiasie :)

4. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kolejny co sam chce przerabiac :mad:
    Daj sobie spokoj bo nie dasz rady sam tego zrobic jak nie masz o tym pojecia zreszta nie masz nawet odpowiedniego sprzetu.
    Kup przerobiana lub zrob jak wiekszosc kup i daj do przerobienia.
    Ogolnie wychodzi cenowo na to samo.
    A popsucie sie konsoli to loteria jednym konsola dziala 2 lata a innym pada po miesiacu.Ale jak masz sie nad tym zastanawiac czy padnie czy nie...to nie kupuj nic:)

5. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a idzie źle przerobić? jak koles źle przerobi to konsola nie bedzie działac chyba "tylko" tyle, tak mi sie wydaje przynajmiej, tu przy przeróbce nie ma jakis chipów które moga odpasc bądź powododowac zwarcia

6. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale tu juz nie chodzi o same przerobienie tylko o to ze trzeba miec do tego sprzet ktory kosztuje , nie jest to ogromna kwota ale jaki jest sens :D

7. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Kup orginalnego, nie przerobionego. Przetestuj go przez ok. tydzień, przez ten czas sprawdzisz czy wszystko działa jak należy. Potem zainwestujesz 60-100 zł na przeróbke w serwisie i będzie cacy.

8. david900

david900 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy Xbox'y 360 są naprawdę podatne na szybkie psucie się?
    Nie jestem pewny czy kupować czy nie ?
    Słyszałem też o technologii 65nm że ten typ się nie psuje i że są teraz takie tylko produkowane??!!!!!!!

9. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Wypraszam sobie :DD. Też się nie znałem na przeróbkach konsol. Kilka razy jedynie wgrywałem soft i liste do dekoderów. Pierwszy raz robiłem konsole i mi się udało. I to bez specjalnego sprzętu :confused: Wszystko miałem w domu w warsztacie ;)

10. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Tak teraz są tylko takie produkowane.

11. david900

david900 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak myślałem , tzn. ze mogę kupować bez obaw przerobionego od nowości :)

12. mlody_1991

mlody_1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na allegro za 750 jest juz przerobiony JASPER :D

Wczytywanie...

Poleć forum