1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrać? PS3 czy Xboxa360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kolek5, Listopad 13, 2008.

1. kolek5

kolek5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Miałem 2 Xboxy360. Jeden miał RODa i sprzedałem go i drugiego którego wczoraj zbanowali. Zastanawiam się nad kupnem nowej konsoli. Zamierzam grać tylko w oryginalne gry i bardzo lubię gry online. Którą konsolę warto kupić? Która z nich jest lepszym i przyszłościowym wyborem. Pomóżcie. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Co wybrać? PS3 czy Xboxa360

Cześć :)Sytuacja wygląda tak:
    Na forum jest troche o xbox 360 i jest porównanie xboxa 360 i PS3. Wygrał Xbox360, ale przeczytaj wątek :) POSZUKAJ, nie zaboli :) Głównym atutem xbox jest układ graficzny i CPU. Xbox ma ATI 500Mhz, nie kupisz go w komputerowym. Za to PS3 ma układ Nvidii bodajże 7900GT SLI albo 7950GTX. Słabe są, gorsze od xboxa 360. Minusy?
    RROD :p, Ceny Gier PS3 i Xkloca

Pozdro, mam nadzieje że pomogłem :)

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

W twoim wypadku wybrałbym ps3, tylko dlatego że jak już mam kupić trzecią konsolę to niech to będzie coś nowego.

5. Bombel5

Bombel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

według mnie jak wykupisz xbox live gold to jest lepsza jakość rozmów niż w PS3 gdzie rozgrywka multiplayer jest za friko

Wczytywanie...

Poleć forum