Co wybrac Saints Row czy Ghost recon advenced warfighter

mateusz232

Banned
Użytkownik
Otóż nie mam pieniędzy a chce kupić gierkę żeby przetestować konsole.
Te dwie gry mam dostępnie taniej niż w sklepie u siebie w mieście.
Co wybrać ?

Pozdrawiam
 

Verbaclous

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z obu mogę ci polecić tylko SR... Z prostego powodu - w GRAW w życiu nie grałem. :p Zastanów się co lubisz - SR to bezstresowa sieka, GTA na wesoło. To drugie, to - o ile kojarzę - hardkorowa taktyczna strzelanka.
 

Aramil

Użytkownik
Użytkownik
Te dwie gry są na tyle różne, że w zasadzie nie ma jak Ci doradzić ;)
Decyduj sam, lub jeśli nie potrafisz to rzuć kostką (poważnie, sam tak nie raz robiłem, jak nie mogłem się co do czegoś zdecydować ;) )
 

meloncom

Użytkownik
Użytkownik
SR - dokladnie jak powiedzial Verbaclous to takie niby GTA bez glebszych doznan, czyli sieczka i rozwalka wszystkiego co sie rusza (badz nie:DD)

GRAW to wojenny shooterek, dosc wymagajacy bo bardzo szybko widzi sie game over na ekranie. dowodzisz druzyna, wykonyjesz misje w mexico city...ogolnie gra dla mnie super, uwielbiam takie klimaty. mozna sie naprwde wkrecic.

tak wiec kazdy lubi co innego. sam zdecyduj
 

3rr0rx

Użytkownik
Użytkownik
zdecydowanie saints row :)
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
Saints Rowa bierz. ale dwojke jedynke odradzam !
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
ja bym wybrał G.R.A.W fajniejszy w multi ale to dwie bardzo różne gry więc trudno jednoznacznie doradzić
 

Dominikmaj

Świeżak
Świeżak
Ja też bym wybral G.R.A.W Tak jak kolega wyżej napisał, ma niezły system Multiplayer ;-)
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Moge ci GRAW sprzedac za 45zl plus przesylka 8zl . A jakbym ci mial doradzic z tych dwoch to wolal bym dozbierac kase , chyba ze lubisz strategie i shootery w jednym , to GRAW .
 

mmmm111

Banned
Użytkownik
To zalezy jakie gry lubisz. SR i GRAW nie da sie porownac. Chcesz zagrac w realistyczna, wojenna gre to wybierz GRAWa, jezeli chcesz sie pobawic to bierz SR
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
a ja doradzam przerobic za ta kase konsolke i miec co chcesz :F oba tytuly sa takie se
 

karol1005

Użytkownik
Użytkownik
Ja radze ci wziąć GRAWa jeśli jesteś na tyle dorosły żeby polubić grę, w której taktyka to podstawa, a jeśli wolisz biegać i walić do wszystkiego co się rusza to SR.

PS. Osobiście polecam GRAWa
 

Marian186

Użytkownik
Użytkownik
Saints Row!!!!!!!!!!!!!!!!
 

MarchelloPL

Świeżak
Świeżak
Ghost Recon AW jest dużo lepsze,ja przeszedłem z ogromną przyjemnością,gra jest wymagająca.A "sajnts roł" to moj kot osroł,zakonczylem gre po 30 min,ogólnie beznadzieja.Ale zależy kto co lubi.Polecam GRAW.
 

MarchelloPL

Świeżak
Świeżak
Dodam ,że grałem na PC więc odczucia płynące na konsoli mogą być inne,ale wątpie.
 

mateusz232

Banned
Użytkownik
Wybiore GROW :)

Dzieki za pomoc.

Co do tego zeby przerobic konsole.. moze w przyszłosci nie teraz
 

Do góry Bottom