1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrać Xbox360 czy PS3 ???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 1Sz5ary6, Grudzień 16, 2009.

1. 1Sz5ary6

1Sz5ary6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !!!

Jestem Nowy na forum a zarejestrowałem się wcelu porady ponieważ strasznie nurtuje Mnie podjęcie decyzji o wyborze konsoli ...

Czytałem wiele artykułów ale z nich praktycznie nic nie wynika co by naprawdę pozwoliło jasno podjąć decyzję o kupnie konsoli dla szarego człowieka .

Więc postanowiłem zadać pytanie na tym forum bo z tego co czytałem sa tu i zwolennicy PS3 i Xboxa dlatego myślę że dostanę obiektywą radę na zadane przeze Mnie pytanie .

A więc chciałbym się dowiedziec coś lepiej i praktyczniej kupić ,dodam że poprzednio Miałem i PS2 I PSone z których byłem bardzo zadowolony Xboxa 1 nie Miałem okazjii testować aczkolwiek Xboxa360 i PS3 tak testować to znaczy grać na tych konsolach nie obchodzi Mnie ich wygląd kolor ani tym podbno tylko przystosowanie do gier i ich praktyczność bo z tego co Sam narazie Wiem to tylko to że Xbox360 Ma a niebo lepszego pada niż PS3 ten z PS3 to "syf" a poza tym dodam jeszcze że nie Mam żadnego limitu pieniężnego stać Mnie zarówno na kupowanie gier na PS3 I XBOXA oryginalnych i tez nie chciał bym otrzymać odpowiedzi typu "...Kup Xboxa ze zwględu na kopie zapasowe..." tego wogóle nie biorę pod uwagę stać Mnie na kupowanie gier i na konsolę czy to PS3 czy Xboxa360 to było by chyba na tyle czekam na wasze obiektywne odpowiedzi i z góry dziękuję bo zakładam że abrdzo Mi pomogą w podjeciu decyzjii finalnej ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    jesli stac cie na orginalne gry i na obydwie konsole to smialo kup xbox360 i PS3:D:D a tak powaznie to
    jesli w gre nie wchdoza gry pirackie (wtedy by przemawialo to na korzysc xbox360) to ciezko powiedziec musisz zobaczyc jakie gry cie interesuja i na jaka konsole wychodza bo i xbox ma swoje smaczki jesli chodzi o gry i ps3 ma tez swoje smaczki..Ja po przeanalizowaniu tytułow gier bylbym skłonny za xboxem bardzo duze spoleczestwo xbox live...i pad duzo lepszy i w pewnym stopniu mozna powiedziec ze i tansze orginały;)

4. 1Sz5ary6

1Sz5ary6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla Mnie patrząc na obydwie konsola brakuje w Xboxie wbudowanego WIFI i zastanawia Mnie najbardziej jedna sprawa bo z tego co Mi wiadomo większość gier wygląda lepiej na Xboxie bo rzekomo na PS3 jeszcze nie potrafią robić porządnych gier ale ciekawy jestem kiedy się nauczą i czy wogóle się nauczą :/ I to jest taki haczyk bo Wifi do Xboxa można dokupić więc to taki słaby minus a dużym minusem jest to że gra przez sięć nie ejst bezpłatna a na PS3 tak :/ i cały czas się waham ponieważ głupią sytuacją będzie taka jeśl ikupię xboxa a na ps3 zaczną robić naprawdę gry z piękną grafiką a Ja będę żałował swojego wyboru a sprawa rozchodzi się o nie małą kwote wiec wolal bym potem nie żałować a tak jak napisałeś najlepszym wyjsciem było by kupno obydwu konsol a jeśli chodzi o bibliotekę konsol to jedyną gra którą bym, chciał miec a nie ma jej na Xboxa na Uncharted

5. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    ja bym an twoim miejscu zrobil tak kupil 360 i cieszyl sie graniem w te wszystkei tytuly co wyszly na xboxlive a jest w co UFC Forza3 itd..a z czasem zobaczysz czy wychodza jakies dobre tytuly na PS3 i czy poprawili grafike...wtedy sprzedaz Xboxa ( a z tym nie ma wiekszego problemu) kupisz PS3 a podejrzewam ze po nowym roku sporo stanieja

6. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Hmm.. chyba możesz się spodziewać , że niedługo temat zostanie zamknięty , było już coś takiego kilka razy na forum.

Ale wracając do tematu.
    Jeżeli masz kasę , to raczej bierz PS3 , dzisiaj mam okazję porównać obydwie konsole i muszę powiedzieć , że ta ze stajni Sony to zupelnie inna klasa. Elegancja po prostu. Zarówno design samej skrzynki , jak i wygląd menu , czy nawet samych gier. W przypadku PS3 widać ,że robi się na tą konsolę gry , a nie pieniądze.
    Krótko mówiąc PS3 stwarza lepsze wrażenie , jest bardziej dojrzałą konsolą , Xbox dla porównania przypomina trochę zabawkę dla dzieci :p

Natomiast jeśli chodzi o czyste kwestie techniczne. Multiplatformy lepiej sprawują sie na X360. PS3 za to ma lepsze EX'y. Blu-ray też może ci się przydać. Ogólnie PS3 jest konsolą bardziej rozbudowaną w kwestii funkcjonalnosci. Xbox wyłącznie do grania , przy czym trzeba podkreślić ,że za usługi sieciowe w X360 trzeba płacić i niektóre z nich nie są dostępne w naszym kraju.

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W offtopie jest otwarty taki temat

Ten wywalam za dubla

Wczytywanie...

Poleć forum