1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrac

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez NOWY GRACZ, Kwiecień 30, 2013.

1. NOWY GRACZ

NOWY GRACZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,jestem swiezy i nie znam sie na konsolach zbytnio oraz na grach.Uzbieralem troche kasy i mam na konsole,chce grac na grach oryginalnych,nie mam zamiaru przerabiac konsoli bo chce grac online.Teraz z czego wiem w tym roku wychodza nowe konsole i mam zamiar kupic albo ps3 lub x360 pod koniec ich zywota.Wiec co lepiej polecacie?jakie gry kupic.Moze macie obie konsole to wtedy bedzie wam lepiej cos napisac,prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wypada mi o tym mówić na forum XBOX'a , ale jak chcesz grać online za free to kup PS3, bo za grę na XBL trzeba bulić
    Jeśli nie chodzi o kasę, to ja bym brał X'a- choćby dla FORZA 4 oraz HORIZON i GEARS OF WAR

Tutaj cennik przykładowy: Xbox Live Gold - Xbox Live Sklep .pl

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Trochę dziwne miejsce sobie wybrałeś do tego pytania, jak myślisz co większość Ci poleci na forum o XBOX :>

Jak chcesz grać na oryginałach to raczej, musisz sobie zobaczyć jakie konsole mają exlusivy i sobie wybrać które Ci bardziej pasują.

5. NOWY GRACZ

NOWY GRACZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napisalem na forum x box i na forum ps3,zobacze co napisza gracze.Widzisz juz jedna osoba napisala ze lepiej wybrac ps3,ale na jednej opini nie bede sie sugerowal kupnem konsoli wiec czekam na jakies konkrety.Jakie ma fajne gry na wylacznosc x360?a jakie ma ps3?ktos sie orientuje?slyszalem o jakims uncharted na ps3,dobre to?gral ktos?a gearsy dobra seria?

6. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    to logiczne ze tutaj ci wszyscy polecą xbox'a a tam na forum polecą ps3.. mi obojetnie czy x360 czy ps3.. zapytaj lepiej na takich stronkach jak zapytaj.onet.pl albo gdzieś ;PP

7. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Jak chcesz grać online to ps3 bo jest za darmo, seria Unchartet jest zaj......, a gearsy też fajne ale monotonne

Wysyłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk 2

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Uzbieraj więcej i kup obie konsole pozbędziesz się dylematów która konsola jest lepszą maszyną do grania. Posiadam obie i online gram tylko na ps3 z wiadomego powodu ale xbox jest testerem wszystkich nowości z racji rgh.

9. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja jakoś mam Xboxa i gram za free (kody trial). Xboxa mogę ci polecić ze względu na Pady i Forzę, chyba to najbardziej mi się w nim podoba. Na PS3 miałem okazje pograć ale pady mi nie pasowały, jednak mają dobrego exa tzn. God Of War, naprawdę super gierka. Plusem PS jest też darmowa gra online. I z tego co się orientuję Xbox jest troszkę tańszy.

Wczytywanie...

Poleć forum