1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co wybrac

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez KOPAN18, Czerwiec 13, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od niedawna jestem posiadaczem konsoli X-box 360 pierwsza gre jaką kupilem to gta 4 lecz juz ja prawie przeszedlem i teraz chcialbym zakupic jakies wyscigi mam tez pierwszego xboxa i na nim forze 1 i spodobala mi sie ta gra teraz chcialbym kupic forze 2 ale z tego co wyczytalem to gra ma nie zaciekawa grafike i malutko tras to prawda jak wy uwazacie?warto kupic ta gre?czy polecacie jakies inne wyscigi?(chodzi mi o wyscigi co sie kupuje auta za kase )i zeby nie za drogie byly te wyscigi(forza jest w miare tania)a i gralem tez w demo tej gry i u gory i na dole na tv mam czarne paski czy w pelnej werski tez tak jest:/? z góry dzieki za odpowiedzi.POZDRAWIAM

2. Lotnik421 Xbox One

3. mdhlodz

mdhlodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: co wybrac

FORZA 2 dużo bajerów, realistyczny model jazdy, tunning.
    GRID szalone tempo, grafa super, muza wypas, nowość, gra droga.

4. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jak w demie to i w pełnej. Forzy ja nie polecam bo jakoś mi nie leży, wole PGR4

5. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

RACE DRIVER GRID Tylko ta gierka jako fajne wyścigi fajny model jazdy troche arkadowy ale jest fajny no i grafa świetna i model zniszczeń po prostu piękny chyba najładniejszy jaki widziałem w grach wyścigowych a Forza 2?? hmmm tuning dużo aut realistyka jeśli jesteś typem który uwielbia ustawienia i grzebanie w częściach to Forza w sam raz jest dla ciebie a jesli szalone świetne i widowiskowe wyścigi to raczej RD GRID sam mam i jestem wniebowzięty z powodu tej gry no po prostu miodzio ale cóż cena..... :-\ :'(

6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

A ja powiem to tak...
    Grid to takie ospojlerowane BMW 3 z plakietkami M power....i silnikiem 2.0 Diesel.
    Forza 2 jest jak Subrau Impreza Sti (Mitsubishi Lancer EVO jak ktos woli).

7. seba1415

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Co kto woli ja preferuje extra wyścigi o szybkim tempie gdzie coś sie dzieje a inni lubią realistyczne wyścigi gdzie jest mnóstwo majsterkowania.

8. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk

nascard 09 tez jest fajny

9. koc

koc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mam tą samą styuację. Przygode z x360 zacząłem od Gta4. Pykałem troche w AssasinsCreed. Szukam następnej dobrej pozycji. Jeśli chodzi o wyścigi to myślałem nad NFS. Zastanaiwałem się również nad DragonBallem :p, Bioshockiem i AceCombat6. Ciekaw jestem też jak nowy StarWars UF. Polecilibyście coś w tych klimatach. Tak podejrzewam ze nie łatwo bedzie przebić Gta4 no ale moze sie uda.

10. seba1415

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Tej Gierce nic nie dorówna ale mozesz pyknąć w Bioschock Stranglehold A dragon ballik troche nudny jak dla mnie oczywiście nie musicie się zgadzać a jak lubisz samochodówki to od NFS wybierz GRID'a

11. x-mato

x-mato Guest

GTA 4 jest spoko ale nie zaskoczylo mnie tak jak np. San Andreas.San Andreas to byl przelom gdy sie tylko pojawilo karzdy mowil ze to hit i tak bylo i jest.Zeby zrobic hit nie wystarczy super grafa a w GTA4 to na to glownie postawiono i dlatego jest jak jest sami wiecie...

12. Piotr4

Piotr4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Sprostuje, :)
    GTA 4 nie ma super grafiki. Ale jak na tak udostępniony duży obszar, grafika jest dobra.

13. x-mato

x-mato Guest

W porownaniu do San Andreas albo Vice City to ma super grafe...

14. Piotr4

Piotr4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ale to nie znaczy że jest super... Poprostu jest lepsza od poprzednich części... Ale to chyba normalne, każda gra jest lepsza od swojej poprzedniczki. (Bynajmniej graficznie)

15. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk

troche odbiegliscie od tematu

16. x-mato

x-mato Guest

No w sumie racja...Ja proponuje TDU fajna gierka mega mapa,super bryczki,sliczna grafa moze model jazdy jest troche sztywny ale jak juz sie osfoisz w ta gierka to bedzie Ci sie jezdzilo na luzie...Jak szukasz strzelanki to tylko CoD4 :D:D

17. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113

A ja jestem fanem serii Colin MCrally i Colin Dirt był moja pierwsza gra na x360 niestety jest dość krótki 6 godzin i 100%
    Ewentualnie Toca 4 Grid

18. RadekS

RadekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Bierz Project Gotham Racing 4 a gwarantuję, że się nie zawiedziesz. Gierka dużo lepsza od Grida i lżejsza od Forzy. Moim zdaniem ma najlepszy gameplay z gier wyścigowych na Xboxa. Super grafika, dokładne modele świetnie dobranych aut no i doskonała odmiana dzięki możliwości jazdy na motorze. Polecam

19. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz

Forza 2 to jako dodatek do innej gry ;D, teraz na allegro to za grosze, można ją kupić ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum