1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrać??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Brzuzka, Lipiec 16, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka, zastanawiam się na kupnem jednej z tych dwóch gier:
    -Bad company
    -CoD 4

Nie wiem którą wybrać.
    Pomóżcie!
    Która ma:
    -lepszą grafikę
    -grywalność
    -dłuższy czas gry
    -misje
    -klimat
    - i ogólnie którą byście wybrali

Cenowo różnią się około 20 zł na korzyść BC, ale cena to dla mnie 10% wyboru, reszta zależy od was :D

Dodam że nie będę miał neta przy konsoli...

2. Lotnik421 Xbox One

3. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Co wybrać??

COD4 wciągnie Cie niesamowicie (multi to miazga całkowita !!! COŚ PIĘKNEGO !! DZIEŁO SZTUKI - oczywiscie mozna grac na 2 pady jak i online)
    singiel w COD4 jest baaaardzo krótki ale za to można doznać szoku ... misja w prypeć to KOPARA OPADA !! gra jest jeśli chodzi o grywalność niesamowita .... czysta przyjemnosc z gry

znowu bad company jest też bardzo krótkie, można niszczyc otoczenie (choć baaaardzo schematowo) do tego małe pole widzenia i czasem bugi w postaci że strzelasz do kogoś z bliska a ten Cie zdąży zabić niż jego zabijesz :D
    dla mnie przegrywa z COD4

bad company przeszedłem i odłożyłem ..

w COD4 po prostu MUSISZ zagrać
    bad company AŻ tak nie szokuje co COD4
    (przynajmniej mnie)

co porównania:
    ----grafika: COD 4 a BC to moim zdaniem COD4 ma lepszą grafe i strzelając masz pewność że naboje nie wyparują w powietrzu jak to w BC
    ----grywalność: obie gry stoją na podobnym poziomie ale w BC grywalność maleje po czasie ... w COD 4 grywalność rośnie czym dłużej grasz (patrz na statystyki najbardziej grywalnych gier online ... COD4 wyprzedza wszystkie możliwe tytuły i jest nr1)
    ---- czas gry podobny
    ---- misje w COD4 są bardziej liniowe (ale zapierają dech w piersiach) znowu w BC masz dużo swobodę i możesz zbierać różne rzeczy po mapie itp....
    ---- KLIMAT - COD4 miażdży klimate ! misja w czarnobylu to po prostu SZOK
    ---- OGÓLNIE wybrał bym COD4

pozdr.

4. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

kurde, myślałem o grze wojennej w sensie gry ja-konsola ew. ja- kolga, multi nie wchodzi na 99 % w gre. Tak więc szukam czegos z rozbudowanym trybem singiel!

PS, dzieki za odp

5. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

ja osobiście polecam CoD4... w Battlefield możesz niszczyć ściany bundynków i drzewa ale singiel i tak bardziej mi sie podobał w CoD4... bardzo chciałem przechodzić dalej singla tak długo aż przejde całą gre, a BF mi sie znudził już po kilku misjach...

PS. Nielepiej ci poczekac aż wyjdzie CoD: WaW??

6. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

gra którą teraz wybieramy bedzie moja pierwszą, a kupuje za 2 tygodnie :D

7. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
  8. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

CoD 4 polecam, skończyłem i jestem zajebiscie zadowolony że kupiłem :) Lokacje i realizm powalaja, klimat też super, jedyny problem to sterowanie na padzie - do tej pory w fpp grałem na pc z mycha i jak dla mnie gra na padzie w fpp to pomyłka :( niemniej jednak CoD 4 jest wart zachodu :)

9. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

WReki dzieki za inne propozycje...
    Dodam ze zalerzy mi też bardzo na grafice, bo na kompie ma GF 2 więc sami sobie możecie dopowiedzieć jakie gry mi na tym złomie chodzą...GoW jest spoko:)

Opyla się kupić CoD 4 tylko dla trybu singiel?????
    Bo jak pisałem wczewsniej net raczej odpada w moim x box

10. frey

frey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ciezko stwierdzic...

ogolnie cod4 to jest mega pro miazga giera, jak zaczalem grac to nie moglem przestac dopoki nie skaczylem singla - tyle ze to trwalo tylko kilka godzin :/ oczywiscie pozniej przechodzilem go jeszcze raz ale to nie zmienia faktu ze gra jest bardzo krotka - za krotka.

battlefield:bc - porownujac do cod4 to pdobalo mi sie tylko niszczenie otoczenia (kazda sciane, drzewo da sie rozj***), singiel chyba troszke dluzszy niz cod4 (ale nie jestem pewien)

ogolnie rzecz biorac, jesli nie masz podlaczenia do live'a, to ciezko wybrac tego typu gre ktora by w 100% spelnila Twoje oczekiwania. ostatnio jest jakas tendencja zeby robic coraz krotsze fabuly gry single player ktore chyba maja przywzyczaic tylko do sterowania i skutecznosci poszczegolnych broni, a cala zabawa ma sie opierac na grze sieciowej, swietnym przykladem tego jest cod4 ktory od kilku miesiecy spadl na drugie miejsce tylko na tydzien (tydzien premiry gta4) z pierwszego miejsaca najbardziej granych gier online od swojej premiery.

podsumowujac. dajac wybor cod4 b:bc chyba bym wybral cod4 ale obydwie gry sa swietne. jednak majac konsle bez mozliwosci gry online chyba nie ograniczal bym sie do wyboru miedzy tymi dwoma grami. pomyslal bym nad czyms dluzszym jakims rpg lub gra sportowa typu pes/fifa (co kto lubi) poniewaz w te gry mozna naprawde dluugo grac i nei zalowac pieniedzy wydanych na nie.

11. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Inne typy gier (rpg, przygodowe itp) juz sobie wybrałem..teraz szukam czegoś do ,,postrzelania''

Nie ma jakiegos FPS'a który ma ładna grafike i jest tylko singiel?

12. calis

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Czy nie zacząłes tematu własnie od FPS ? Łykaj COD4 albo Bioshock'a

13. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

żle mnie zrozumiałeś. Cały czas temat jest o FPS'ie...Napisałem tylko że juz wcześniej-przed napisaniem tego tematu znalazłem sobie gry z innego rodzaju, a teraz zgodnie z tematem poszukuje FPS'a niestety bez skutku.

I nie pisz mi zebym brał CoD 4 bo napisałem przed chwilą ze zalezy mi na trybie singiel..!!!

14. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

A nad Rainbow Six Vegas nie myslales?!Albo GRAW(choc to w sumie TPP,ale FPP tez da sie odpalic-choc biednie wyglada)

15. calis

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

To ty chyba nie doczytałeś ludzi którzy piszą ci porady odnośnie FPP. Bierz COD4 - pomimo że nie jest długi to i tak trochę czasu nad nią spędzisz a poziom rozgrywki i wrażenia wizualne są niezapomniane ! No i poważnie mówie zastanów się na Bioshockiem - niesamowity klimat, gra warta polecenia.

16. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Bioshoc jest swietny,ale niewiele ma wspolnego z typowymi FPS,a z takim CoD4 czy BF:BC to juz prawie nic.
    BioS nie jest nastawiony na strzelanie.

17. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Narazie poczekam co do wyboru strzelanki..Sciągne pare demek i się zobaczy..

18. WReki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

Ja ci nadal polecam GoW jest zaje... może i niejest to calkowicie FPS tak jak chciałeś ale gra warta zachodu, tryb singiel tez całkiem długi jeszcze tak jak pisałem The Orange Box bo w tem pomaranczowym pudełku masz kilka znanych gier (strzelanek) i jedna logiczna - Portal która też jest warta zachodu

19. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Pudełko i GoW już zamówiłem... szukam cos w klimacie CoD 4 ale czyba nie znajde...

20. calis

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ok szukaj ja proponuje zamknąc temat bo się za długi robi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum