1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Deathy, Maj 24, 2016.

1. Deathy

Deathy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Jako że jestem totalnie zielona a chce sobie umilić życie i kupić xboxa szukam rady. Na jaką konsole patrzeć? Jaki model? Myśle o kupnie używanej przerobionej konsoli tylko nie wiem jaki model. Mam dostęp do xboxa 360 elite przerobionego. Czy warto kupić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po pierwsze pytanie jak będziesz grać czy wolisz nie móc grać po sieci i móc wrzucać gry na dysk twardy (RGH), czy móc grać w multiplayer, ale gry musieć nagrywać na płyty + posiadać specjalną nagrywarkę do tego (LT 3.0), granie po sieci wtedy wymaga wykupienie abonamentu Xbox Live Gold tak jak w normalnej oryginalnej konsoli ;) A tak szczerze warto Ci kupować przerobionego X360 skoro używane gry na konsolę są w cenach 10-30zł, a te "nowsze tytuły" wyrwiesz za 50-70 ;) Im człowiek ma więcej gier tym nie wie w co grać ;)

4. Deathy

Deathy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Granie przez neta nie jest konieczne. Chce konsolę jako zabijacz czasu wolnego :D Dlatego pytam co lepiej kupić. Dostęp do nagrywarki gier na xboxa mam i nie jest to problem.

5. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    Ja kupiłem sobie Elite edition ale nie przerobioną. Konsola jest rewelacyjna. Cichuteńka i chodzi bardzo szybko. W dodatku nie przegrzewa się, nie działa głośno i to jest ważne jeśli chcesz siedzieć przez parę ładnych godzin :cool: Jedyną wadą tej konsoli to z 1TB na okładce jest tylko 780GB wolnego miejsca. Nie wiem gdzie się podziało tyle zawartości ale na oprogramowanie Xbox'a to jest trochę za dużo. W każdym bądź razie bardzo polecam tą konsolę.

Deathy lubi to.
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pierwszy raz się spotykasz pojęciem pojemność dysku? To jest rzecz jak najbardziej normalna, nigdy nie uzyskasz pełnej wartości dysku. To co zajmuje to oprogramowanie dysku żeby w ogóle chodził, a reszta to oprogramowanie z konsoli. Po drugie koleżanka pytała o XBOXA 360 wersja Elite, a nie o Xbox One. Trzecia sprawa, że Xbox One nie jest w ogóle złamany to dziwne, żebyś mógł kupić przerobionego ;)

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kuleczka to co np brakuje to przelicznik 1024bajty dla jednego kilo bajta. 931,32gb ma dysk 1 terowy. Resztę rombie konsola

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

davex lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum