1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrać :(...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez RuDolF38, Październik 30, 2008.

1. RuDolF38

RuDolF38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem otóż nie wiem którą grę wybrać myślę nad Far Cry 2, Gears of War 2 i Dead Space.
    Wiem że ty gry się od siebie różnią sisę trochę ale wszystkie są grami akcji. Mogę sobie pozwolić tylko na jedną...Far Cry 2 jest podobno długi jak na FPSa...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Co wybrać :(...

To może zacznę :)
    Far Cry 2 - gra super bardzo polecam jeśli chodzi Ci o długość gry oraz efekty wizualne.
    Gears of War 2 - także polecam ze względu na fabule, jeśli nie grałeś we wcześniejszego GoW-a to nawet się za nią nie zabieraj, bardzo dużo jest nawiązań do poprzedniej części.
    Dead Space - nie wiem, nie grałem, ale czytając recenzje i oceny gry to nawet musi być ciekawe.

Jeśli lubisz grę z wciągająca fabula to śmiało wybierz GoW2
    Jeśli lubisz grę z dużymi możliwościami interakcji z otoczeniem to pozostaje Far Cry 2

Decyzja należy do Ciebie, ja z tej trojki wybrałbym GoW2 ponieważ ta gra ma "coś", czego pozostałe nie mają.

4. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

-Far Cry 2. Takiej gry jeszcze niebylo!!! ;D
    -Dead Space niewiem
    -GoW 2, to kwestia gusty ale te klimaty jakie sa w GoW mi sie niepodobaja. ???
    Ja zdecydowanie wybral bym Far Cry 2, wedlug mnie to co pisza o fc 2 na forum to tylko namiastka tego co naprawde ta gra soba reprezentuje. Grafika w tej grze poprostu poraza ( Cienie, ogien ktory sie rozprzestrzenia, bronie, system zniszczen, dzungla)
    ALe tak jak pisalem wczesnie to kwestia gustu.

5. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Far Cry 2 - Rewelacyjna gra na długie godziny . ale i właśnie jak będziesz przy 50%-60% gra po prostu staje się zdeczko nudna bo jedziesz do jeden misji 10 minut . : P ale po za tym jak najbardziej
    Dead Space - Grałem i na PC i szczerze polecam bardzo fajna fabuła grafika muzyka i te potwory . super horror na noc ; D przyjemne sterowanie i wgl
    Gears Of War 2 - to co prawda nie grałem ale grałem w jedynkę i gra była rewelacyjna super mi się w nią grało to pewnie dwójka musi być jeszcze lepsza .

więc wybór należy do ciebie jak lubisz dobrą grafę horrory to jak najbardziej Dead Space jak lubisz duży świat fajny efekty i długiego Fps to FC2 a jak lubisz gry gdzie dużo strzelasz z dobrą grafiką to GOW 2 będzie najlepszy

6. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ja polecam ci Dead Space gra wymiata totalnie wes sobie o niej poczytaj na forum nie ma zadnego komentarza negatywnego kazdy jest zachwycony dead spacem ;)

7. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away

NO ja wiem czy ten dead speac? Może potem po nocach spać nie będzie mógł :D Nie no żart, gra fajna. Ale ja i tak bym wybrał far cry 2 ! TO JEST ŚWIETNE! o GoWie sie nie wypowiadam bo nie grałem :)

8. skrzatu

skrzatu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja powiem tak , FarCry jest długie ale monotonne i może ci się znudzić , Dead Space jest poprostu super , tylko nie zadługie a Gears nic nowego nie wnosi i jest jeszcze krótsze , ja bym pierw kpił dead space pózniej sprzedał ,potem kópił Gears i znowu sprzedał i na koniec kupił FarCry bo jest tam duuużo zabawy i troche ci to zajmie zanim ją przejdziesz .

9. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Ehh, te gry to rozne klimaty zupelnie. FarCry2 nie dosc ze rasowy FPS to w dodatku z otwartym swiatem i namiastka wolnosci (ale po dluzszym czasie nudzi, podobne misje itp, w sumie to wlasnie po dluzszym czasie zawiodlem sie troche na nim, teraz juz nie ocenialbym go na 9/10 tylko na 7-8/10. No ale przez pierwsze kilka godzin sprawia fenomenalne wrazenie) GoW2 wiedzie cie za raczke, lazi sie tam tylko i strzela, ale fabula i pomysly tworcow sprawiaja ze gra sie rewelacyjnie, akcja rozkreca sie i nie stopuje ani na chwile, rewelacyjny sequel swietnej strzelaniny TPP. DeadSpace dobrze sprawuje sie jako horror, ma niezla fabule, grafike, dzwieki, bardzo przytlacza rozgrywka (miazdzy psychicznie po 2h ciaglego grania) ale jakos troche przehypowana jak dla mnie. Jesli teraz mialbym ci cos polecic (po przejsciu GoW2 i DS, i po grubych kilkunastu godzinach przy FC2) to byly by to GoW2 jako pierwsze, a potem DS o wlos wyprzedzajac FC2. Mimo tego ze DS praktycznie jest fajny tylko za pierwszym przejsciem (potem znasz historie, zasadzki i nie ma juz takiego stracha) jest chyba lepszy niz FC2, gdzie wiekszosc misji polega na tym samym (pojedz na drugi koniec planszy, zniszcz cos/zabij kogos)

10. Robciq

Robciq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Far Far Away

E tam zaraz taki monotonny :D Zależy kto co lubi :D. Dużo osób mówiło tak samo o assasin creedzie, że monotonny. Dla mnie on taki nie był i po przejściu całego miałem ochotę na więcej :D Mimo to, że cały czas wszystko polegało na tym samym :D Dokładnie jak w FC2....

11. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Zadaj sobie pytanie czy masz również zamiar grac online jak tak to oczywiste że GoW będzie najlepszym wyborem (bądź poczekać do premiery CoD'a) Pod względem singla każda z tych gier ma swoje wielkie zalety jak i wady ... ale ja najbardziej z tych 3 polecam GoW'a :)

12. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

no Assassin's Creed był bardzo fajny i przeszedłem go 2 razy po ENG i PL a i jakoś mi się nie znudził ale jak widzę gdzie mam jechać żeby zrobić misję w parę minut (mówię o FC2) to mi się nie chce po prostu ale już ją skończę jak mam 70% ;p

13. renilps

renilps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

hehe, miałem podobny dylemat. Dostałem GoW2, FarCry2, fallout 3 i jzu mialem w nie grac, ale odpalilem gre niby dla dzieci "Fable 2"... no i juz kilak dni z zycia wziete, tak ta gra Fable wciaga^^ A reszta sie kurzy...

14. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

GoW 2 bez dwóch zdań. Far Cry 2 **ujowy a Dead Space mało straszne. GoW 2 wygrywa grafiką klimatem i fabułą !

15. mightynorf

mightynorf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja wybralem GoW2 i czekam juz tylko do piatku, do premiery. W preorderze, pomimo skaczacych kursow walut, gry sa o kilka zlotych tansze, wiec warto zainsteresowac sie kilka dni/tygodni przed oficjalna premiera i zamowic w sklepie plyte.
    Wymienione gry kosztuja po 2 paki, wiec nie ma sie co dziwic, iz wybor jest trudny. Ja osobiscie wahalem sie miedzy FC2 a GoW2 i ostatecznie wybralem to drugie. Zawsze po miesiacu, dwoch mozesz na allegro pchnac plytke i zakupic uzywane FC2.

16. hiszpan

hiszpan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja zdecydowanie polecam Far Cry 2 , efekty , grafika, grywalnosc i długa jak na FPP

17. Kasper94

Kasper94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Far Cry grałem na komputerze jeśli chodzi o pierwszą cześć ; d . I trzymał bym się tej gry .

18. raforza

raforza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Hmmm... ja Ci radzę, nie kupuj żadnej z tych gier, wydaj kase na przeróbkę a wtedy sciągniesz wszystkie :) hehe, a tak na poważnie to zapomniałeś o Fable 2, no chyba że już masz, rewelacyjna gra na długie godziny, ach te wschody i zachody słońca nad morzem, tentniące życiem miasta :).

Jeśli chodzi o wymienioną trójce to:

Far Cry 2 - bardzo ładna, robi fenomenalne wrażenie, dużo nowinek i praktycznie swoboda poruszania się gdziekolwiek, czymkolwiek, można nieźle sie wyżyć na panach murzynach :) Jest tylko jeden feler, nudzi się po kilku godzinach grania :/

Dead Space - gra jest RE WE LA CYJ NA, fabuła genialna, klimat zabija, polecam grę ze słuchaweczkami w nocy :). Jeśli lubisz horrory to nawet sie nie zastanawiaj nad wyborem, po prostu BIERZ

Gears Of War 2 - hmm co tu dużo mówić, jeszcze nie grałem bo czekam na premierę. Jeśli grałeś w jedynkę i cie wciągnęła tak jak mnie to wybór jest prosty. Według mnie najlepsza gra na ixa.

Podsumowując, ja osobiscie wybrałbym Gears Of War 2 . Jeśli nie grałeś w pierwszą czesc to sobie daruj, przejdź jedynke a potem sie zastanów nad kupnem 2 części. Jeśli lubisz horrory, to Dead Space, bo jest to horrorek zdecydowanie jeden z najlepszych w jakie grałem. Jeśli lubisz swawolną rozpierduchę, możliwosć zabawy w RAMBO :) a przy tym genialną oprawę graficzną to tylko i wyłącznie Far Cry 2 :)

Pozdro

19. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Far cry 2- mi sie znudzila bardzo szybko teraz zaluje (moja opinia,kwestia gustu)
    Gow2-jedynka byla ********* dzis bede mial 2 (ale raczej ta gra najlepsza)
    dead space- podobno jak raz przejdziesz gra sie kurzy

20. Rutkoszczak

Rutkoszczak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

RuDolF38 napisz co wybrales bo w napieciu trzymasz ;D

Wczytywanie...

Poleć forum