1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrac?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Darkk, Maj 26, 2010.

1. Darkk

Darkk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam zamiar kupic konsole i nie moge zdecydowac sie co kupic.Myslalem nad xbox elite poniewaz widzialem zestawy z 2 grami za 999 zl (z Halo3 i Forza 3), lecz pomyslalem czy nie lepiej bylo by kupic xboxa arcade i dokupic dysk 250 gb .Konsola arcade w moim miescie kosztuje okolo 700 zl + dysk orginalny 250 zl wiec wyszlo by mniej wiecej na ta sama cene co xbox elite.Prosze o pomoc w wyborze.Dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    arcade kupisz nowke juz za 600 zl, a dysk 250gb za 170 zl + 30 zl obudowa. Caly zestaw wyniesie Cie 800zl.

5. Darkk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @up
    a mozesz pokazac gdzie dostane taka konsole za 600 zl? Chcialbym kupic ja w sklepie niz przez internet.

Zapomnialem dodac ze w arcade sa 3 gry :

Xbox 360 Arcade + gry - Konsola Xbox 360 Xbox 360 - Opis w RTV EURO AGD

o taki walsnie zestaw mi chodzi, wydaje mi sie ze korzystniej bylo by kupic arcade ,jednak do elite dodaja head set i lepsze gry na dodatek 1 miesiac live za darmo.

Dlatego prosze o pomoc w wyborze.

6. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    @Darkk nie wiem gdzie dokladnie, bo ja wole sobie kupic przez neta i miec po najnizej cenie. Po co placic jeszcze marze sklepikarzom?

7. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
  8. Darkk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Znasz jakies dobre sklepy internetowe , gdzie mam pewnosc ze dostane to co zamowilem? Odrazu mowie ze allegro odpada , wole zaplacic troszke wiecej i miec 100% ze nowy niz brac z allegro od niepewnego sprzedawcy :D
    Przez internet nie ma tez problemu zebym kupil , jednak jesli kupie w sklepie mam pewnosc ze kupie jaspera a przez internet niestety nie.

9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Zawsze możesz zapytać i dowiedzieć się czy to Jasper lub ew. odstąpić od umowy zawartej na odległość i odesłać w ciągu 10 dni bez podania przyczyny jeśli dostaniesz nie to co chciałeś.

10. Darkk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze 1 pytanie .
    Jesli w ofercie nie pisze ze jest to jasper i zadzwonie i sprzedawca powie ze to jest jasper, a mimo to przysla falcona to mam prawo oddac?
    W ofercie sklepu przeciez nic nie pisze czy to jasper czy falcon, a informacja slowna slowna nie jest chyba na umowie(moge sie mylic), to czy w takim wypadku nadal przysluguje mi prawo na oddanie?????

11. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    Masz 14 dni na oddanie sprzętu w stanie nie naruszonym. choć osobiście bym wolał ci kupić używanego 2-4 miesiące i masz w kieszeni zawsze 250-300zł...Ja Jaspera Elite Czerwonego za 550zł wychaczyłem , do tego zależało mi na przeróbce a była przerobiona więc następna 100zł do kieszeni ;p

12. Darkk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sa jakies sposoby na zobaczenie czy dysk do xboxa jest orginalny?
    Chodzi mi o plomby, gwarancje itp bo nie znam i chcialbym wiedziec ,zeby nie kupic jakiejs podrobki.
    Prosil bym tez o podanie ceny poniewaz na kazdej aukcji i w sklepach widze inna lecz zawsze jest to ponad 250 zl.

13. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    Nie kupuj 250 :D ja mam przerobioną konsolę i styka spokojnie 120 GB , 250 to za dużo.
    Orginalny dysk ma plomby

http://obrazki.elektroda.net/69_1258207019.jpg

Jak chcesz go rozkręcić pod naklejką jest śrubka do odkręcenia.

Lepiej kup WD+obudowa taniej wyjdzie i masz 3 lata gwarancji w sklepie komputerowym a nie rok jak M$ daje .

14. speeder114

speeder114 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Proszowice
    Wybierz Elite.
    Masz 120GB wbudowanej pamięci.
    A jak nie Elite To Premium60GB

15. J Creeder

J Creeder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Według mnie najlepiej jest kupić zestaw Xboxa Elite. Jest w nim czarny headset, bezprzewodowy (czarny) pad, hdmi i kilka innych rzeczy po dosyć przystępnej cenie.

Wczytywanie...

Poleć forum