1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prezeson, Czerwiec 16, 2010.

1. prezeson

prezeson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od kilku mieisecy jestem zainteresowany kupnem xboxa myślałem o wersji Arcade na Jasperach. Troche czytałem o przegrzewaniu i jestem uczulony na ten temat. Cena takich xboxów waha się w granicach 650-700 zł.
    Dziś trafiła mi się okazja kupna xboxa używanego.

Xbox był kupiony 08.07.2009
    Konsola nie zbanowana podłączona do neta
    Stan zadbany, 100% sprawna
    Dodatkowo 6 gier, karta 256mb z wgranym najnowszym softem i kabel pod tv

Tak jak wcześniej wpsominałem jestem uczulony na temat przegrzania konsola ma niecały rok jest to chyba z tego co sprawdzałem FALCON. Doradźcie mi co mam wybrać czy lepiej dołożyć i kupić nowego JASPERA czy taki FALCON używany w zupełności mi wystarczy i posłuży jeszcze długo bez problemów? Boje się ze może mi się szybko przegrzać, to nie jest przecież nowa konsola. Dodam jeszcze ze cena używanego wynosi 400zł więc nie jest to dużo. Proszę o pomoc w dokonaniu zakupu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Na twoim miejscu , kupił bym nowego jaspera . Z wlasnego doswiadczenia , zakupilem swojego "Nowego" za 540 zł , lecz na promocji . Dodam , iż też z wlasnego doswiadczenia zakupilem swoją pierwszą konsole "Falcon" używana i sprzedawca zapewniał mnie , że nie ma z nią problemów. Podjarany kupilem tego klocka po tygodniu ten falcon dostal rroda i stracilem 400 zł :) Także morał z tego : Dozbieraj troche kasy , a kupisz idealnego "jaspera"

Tyle odemnie !

@down

wiem , mialem. Ale nie kazdy ma tyle szczescia , lepiej kupic nówke niż uzywke ;)

4. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Ja mam już drugą konsolę falcon (wcześniejszą sprzedałem) i jestem zadowolony. W ogóle się nie grzeje, jak to jest w Jasperach (chodzi o bok konsoli) nigdy nie miałem z Falconami problemów. A za te 400zł to tanio. Możesz brać śmiało ;]

@edit

@up To miałeś ładny niefart -_-

5. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Microsoft obniża cenę "starych" xboxów arcade o 50$, więc ja bym się na twoim miejscu jeszcze chwilę wstrzymał.
    W sumie to ja i tak bym wolał kupić nówkę :D

6. krecio23

krecio23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Kup sobie nówkę Jaspera, masz wtedy pewność że nic ci się nie zepsuje!

7. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak nie chcesz przerabiać to poczekaj jeszcze chwile bo za miesiąc wyjdzie Slim, ma być również w wersji Arcade więc kup go... jeżeli chcesz go jednak przerobić to kup normalnego, bo Slim'a najprawdopodobniej nie będzie można przerobić...
    Oczywiście jestem zwolennikiem kupowania nowego sprzętu, szczególnie Xbox'ów 360 :D

8. prezeson

prezeson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jaka może być średnia żywotność takich konsoli w zadbaniu z grą nie dłuższa niż 4h dziennie?

9. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Jaspery są praktycznie bezawaryjne.

10. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    A falcony to awaryjne? Ja gram po 6-8h dziennie na moim X'ie Falconie i tak samo było z wcześniejszym i nic;o Pieprzenie o d*pie marynie, że falcony są awaryjne:eek:

11. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Ja bym ci radził jasper koniecznie, będziesz miał przynajmniej zapewnione że rroda nie będzie

12. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a może poczekaj aż nowy xbox wejdzie w obieg i dopiero kup jaspera?
    zawsze troche taniej

13. prezeson

prezeson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sory za mały OF ale mam małe pytanie.
    Kupiłem tego xboxa używanego. Planuje kupno kabla hdmi z końcówka d-sub lub DVI. Teraz moje pytanie. Jest różnica jakości obrazu hdmi-dvi a hmdi-dsub? Do dvi mam podłączony monitor więc zostaje mi luzem d-sub. Jeżeli nie byłoby żadnej różnicy w jakości obrazu to wolałbym dsub ponieważ nie musiałbym ciągle wypinać kabli. Mam jeszcze jedno pytanie wyczytałem gdzieś na jakimś forum że jak się podłączy już hdmi do monitora i zwykły kabel przejściówka do głośników to konsola się bardziej przegrzewa. To jest prawda?

Wczytywanie...

Poleć forum