1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co wybrać????

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez juziek1994, Styczeń 10, 2009.

1. juziek1994

juziek1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódz
    siemka wszystkim mam zamiar kupić nowego xboxa arcade w łodzi i stąd wywodzi mi sie pytanie którego zabardzo nie mogłem znaleść na forum konkretnej odpowiedzi
    1. czy kupić falcona w electro world w łodzi za 650zł czy pozekać aż wyjdą jaspery
    2. czy falcon sie psuje i czy jasper bendzie wytrzymalszy
    3. jak ktoś już w łodzi wypatrzył jaspery to prosze o namiary
    sory że powielam ten temat ale chce konkretnej odpowiedzi i nie potępcie mnie za moje zachowanie i dzięki wszystkim któży mi pomogą w wyboże

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    1. falcony sa dobre ale jaspery juz sa jakis czas ogolnie na rynku na calym swiecie wiec mozliwe, ze niedlugo sie pojawia ale nigdy nic nie wiadomo
    2. nie wiadomo bo malo ludzi posiada taka konsole

4. juziek1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódz
    bo za ok tydzień mam dokonać wyboru czy kupować tetra czy sie wstrzymaś ale na ok 1miesiąć bo starsi kasy nie będą mieć bo na remont pujdą wienc jak myślicie kupować tera czy poczekat ten 1 miesiąc??

5. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam;)
    1.Ja bym kupił i juz sie cieszył gra na twoim miejscu.
    2.Falcon gdy bedziesz ogolnie dbal o konsole bedzie Ci dlugo sluzyc poniewaz jest on praktycznie bezawaryjny.
    Na to nie ma reguły kupisz falcona pochodzi 4 lata albo rok tak samo moze byc z Jasperem ale to sa przypadki 1 : 1 000 000.

6. juziek1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódz
    aha dzięki chyba sie zdecyduje na falcona i jeszcze jedna sprawa w w electro jest za 650zł z 5 gierkami arcade a w empiku jest za 669zł 5 arkadówek i sega superstars tenis i mam jedno pytanie która konsoola powinna być nowsza bo chyba z tą segą powinna być nowsza?? ale nie wiem doradzcie mi i dam wam spokój:)

7. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Ale poco ci wiedzięc która jest nowsza ??Przecież falcon z 2007roku niczym się nie rózni z falconem z 2008 roku czy 2009 roku.Kup Arcade z Segą zapłacisz niewiele więcej ale będziesz mógł przetestowac konsole na jakiejś lepszej grze niż te gry z Arcade Dysk

8. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym brał tą tańszą konsolę i ściągnął kilka demek (np. Resident Evil 5, Skate 2, Fifa Street 3, Dead or Alive 4 (...) <- dema tych gier i nie tylko znajdziesz są w tym temacie).
    Po sprawdzeniu konsoli (graniu 2-3 dni na okrągło), jeśli wszystko było by okej, przerobiłbym ją.

9. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zgadzam sie z kolega ;)

A jak Ci zalezy na dacie to sprawdz :D

Na odwrocie konsoli jest wybita data ;)

10. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Ja bym wzioł sobie z tą grą Sega ,19zł to niewiele a pograć będziesz miał w co,potem sobie jak przerobisz xa do sprzedaż tą sege i będziesz miąl miesiąc XBL

11. juziek1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódz
    dzięki wszystkim za porady chyba wezme tą s segą ale najpierw musze przekonać rodzićów:) temat do zamknięcia!!!!!!!!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum