1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co wybrac??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez pawelecek, Marzec 5, 2009.

1. pawelecek

pawelecek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Co lepiej waszym zdaniem czy lepiej miec starego tv crt i xboxa 360 z dyskiem (60 gb)
    czy arcade i monitor 22 cale i dokupić kiedyś sobie dysk?
    niestety skromny budżet ucznia technikum nie pozwala na wariant xbox z dyskiem i monitor^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Ten temat był już wałkowany z milion razy.

LCD jeśli tylko grasz. Jeśli chcesz oglądać też TV, to CRT. Poza tym możesz kupić 19cali + arcade + 60GB dysk na allegro... to chyba najlepsze rozwiązanie. Co do TV 19cali, to podałem w innym BARDZO PODOBNYM temacie, najlepsze w cenie do 900zł.

4. Gears of Persia

Gears of Persia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a Ja mam Telewizor z Monitorem (nie wiem jak to się nazywa ale mam to w jednym odbiotniku :p) 20" (HDReady, DVI, D-Sub(YPbPr),TV,Scart) 1 przyciskiem przechodzę sobie powiedzmy AV, YPbPr, DVI, TV kosztował mnie jakieś 1000 zł z firmy ViewSonic (firma nie znana ale nie narzekam).

Jakbym był na twoim miejscu wybrał bym 2gą opcje :) dysk 120 kupisz za 250-350 zł (zależy czy chcesz kieszeń czy też nie)

5. przemasand

przemasand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dygowo

tylko ze za 1000 zł mozna kupic fajny monitorek z tunerem TV. a wiadomo ze, monitory maja wieksza rozdzielczosc :)

6. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja bym wziol x+lcd.
    sam mam arcade po flashu i wcale mi dysk nie potrzebny.

7. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Jak instalujesz gry na dysku, to odciążasz napęd, zmniejszasz pobór mocy itp.

Do 900zł można znaleźć dużo lepsze LCD niż ten Twój :( Sorry :(

To prawda. Dlatego poleciłem mu to w drugim poście :)

Wczytywanie...

Poleć forum