1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brozio91, Listopad 25, 2012.

1. brozio91

brozio91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam zamiar przerobić konsolę (już od kilku miesięcy) ale nie wiem czy powinienem wybrać lt czy może jednak rgh? Czy ktoś mógłby mi pomóc mnie przekonać,podać jakieś argumenty itd co do tych dwóch przeróbek? Na wstępie dodam że cena nie gra roli. W dodatku prosiłbym o podanie minusów wynikających z np rgh i czy z przeróbką rgh mógłbym np zagrać w taką grę -> Resident Evil 5 (2009) RGH.PL.XBOX360-SRT / Polska Wersja Jzykowa ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim czy w gry robione tylko pod rgh? O ile takie istnieją (dosyć inwazyjny post,ale wiecie o co chodzi :D)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli chcesz grać na live, to LT+3.0, daje tylko możliwość odpalania płyt z kopiami zapasowymi.
    Jeżeli nie chcesz grać na live to wybierz RGH, same plusy, minusem jest brak możliwości gry na XBL.
    Na RGH zagrasz we wszystkie gry na Xbox360.

4. brozio91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na live chyba mi nie zależy,zresztą,musiałbym opłacać abonament a nie mam zamiaru ^^ tak więc twym zdaniem rgh to najlepsze rozwiązanie w moim przypadku. A jak to jest z tymi dyskami zewnętrznymi? Podłącze każdy dysk zewnętrzny do xboxa czy może są jakieś ograniczenia? Bo gdybym miał przerobić to kupiłbym sobie dysk 1 tb i by mi pomieścił kilkanaście gier,a sam mam w xboxie dysk 250 gb więc. A,słyszałem też że na rgh również jest możliwość grania przez internet,xlink kai czy coś w ten deseń,na czym to polega?

5. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    Ja mam podłączony dysk 2TB i śmiga jak należy, więc jak kupisz 1TB, to na pewno zadziała. Co do grania przez internet to szykuję się rewolucja "LINK" LiNK - A Sneak Peek - News - RealModScene będzie można grać przez neta bez komputera.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Co wybrać?

Kazdy dysk do 2tb zadziała, w formacie fat32.
    Jest takie cos jak ten xlink, ale malo ludzi na tym gra i nie we wszystkie gry na tym zagrasz.
    Jakiego tak wg masz dasha na konsoli?

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

7. brozio91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dash jest najnowszy,ostatnio wgrywałem,a to istotne? I jeszcze jedno pytanie,jest jakaś instrukcja jak wrzucać te gry na dysk twardy a potem je po prostu odpalać? I jak to jest z tym dyskiem w formacie fat32? Sorry,ale jestem totalny nieogar ^^ nie wiem po czym ma to rozpoznać,jak ewentualnie zrobić by był on w formacie fat32 itd,itd.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL

Tak, dash jest istotny bo jesli masz wyzszy od 14719 narazie nie zrobisz rgh. Na forum jest poradnik jak przerabiac gry aby dzialaly bez plyty na rgh, zmieniasz poprostu format dysku na fat32 z powszechnego ntfs

9. brozio91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mogę prosić o link do tego poradnika? I co mam zrobić żeby dash wrócił do wersji dzięki której będę mógł przerobić konsolę?

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL

Niestety dasha nie idzie cofnąć, jedynie co pozostaje to czekać aż zlamia tego dasha

11. brozio91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cóż,długa taka zabawa może trwać? A jeżeli zdecydowałbym się na lt to ten najnowszy dash nie miałby znaczenia?

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL

Nikt narazie nie wie.
    Na lt dash nie ma znaczenia jesli twoj napęd jest do przerobienia