1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co z 3D w X360?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez rtv2500, Czerwiec 17, 2010.

1. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    No niestety już po E3. Było miło, ale się skończyło. I tu stawiam pytanie co z 3D w naszej konsolce? Sony dostało, Nintendo dostało a co z xboks? Szczerze liczyłem, że na E3 zapowiedzą a tu ani słowa. Niestety, ale dla xboksa słaby będzie ten rok... :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jaki słaby ?

Ten rok to najlepszy dla x360 ! A to 3D to i tak [prawie] nikomu nie potrzebne.

4. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Uważam tak jak poprzednik. Ten rok będzie bardzo dobry dla X360 z kilku względów:
    1. Xbox 360 Slim
    2. Natal aka Kinnekt
    3. Xbox Live w Polsce i w wielu innych krajach.

A to 3D to i tak by tylko z jakieś 10% użytkowników X360 korzystało, więc nawet się tym nie zajmują, i bardzo dobrze. Zajmują się czymś o wiele pożyteczniejszym ;]

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Przecież jest avatar z opcją 3d.

6. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To będą najlepsze dwa lata Xboxa!!!
    1.Kinect
    2.Xbox slim(Wifi,250GB,zmniejszony)
    3.Forza 4
    4.Fable 3
    5.Gears Of War 3
    6. Nawet bez tego wszystkiego kochamy Xboxa takiego jakim jest i cenimy za grywalność!!!!!!!!!

7. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Po co 3D znaczy niektore gry na Xa mają 3D (Avatar) ale do tego trzeba mieć specjalny TV za Min 9000 i okulary ktore wachają sie w cenie od 150 do 500zł wiec M$ nie wydaje gier na Xbl w 3D bo po co
    a co do tego co sie stało ten rok jest najlepszy
    1 XBL w Polsce
    2. Fable 3
    3.GoW3
    4. Kinect
    5. Forzza obslugująca kinecta
    6. Wielki ex od Criteka
    więc chyba nie ma słabo
    a E3 to rozgrzewka jest jeszcze Gamescom i TokioGamesShow

8. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Ale to 3d to wogle nie potrzebne, a pozatym obraz mniej wyraźny i głowa boli jak sie długo gra w takim trybie :/

9. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie tylko avatar ale...nie jestem jakis znawcą ale to chyba nie jest ta sama technologia co pojawiła sie np w avatarze( to nie jest takie samo 3d bo takie 3d ktore jest w tej grze było juz dawno w grach nawet na pc i dodawali do takich gier takie okulary co mozna kupic za 1 zł na allegro, i to nie jest takie 3d jakie bedzie w grach sony) tak mi sie wydaje ze nawet jakby miec tv3d i właczajac tą opcje 3d w avatar to nie było by to zadne 3d tak naprawde i nie zobaczylibysmy nic wystajacego z ekranu...bo jak robili juz te gry z tym niby 3d to nie było jeszcze tv3d nawet i to jest takie 3d przystosowane do domu i do takich papierowych okularow ale to jest gowniane a to co przedstawia sony to takie 3d jak w kinach mozna było do tej pory ogladac tak mi sie wydaje
    włącz sobie tryb 3d w avatarze i zobacz jaki masz obraz bez zadnych okularow a porownaj do obrazu w kilzone 3d ktory był wyswietlany w 3d
    ja osobiscie nie wiem jak to bedzie wyglądac ale chyba dobrze ze takie cos istnieje bo duzo ludzi juz ma tv 3d a za rok bedzie mialo jeszcze wiecej wiec skorzystaja z nich nie tylko ogladajac filmy ale i w grach

edit: ja nie byłem w kinie nigdy na filmie 3d ale ten kto był np na avatar to wiem jak mniej wiecej bedą wygladac takie gry

10. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Przecie Crysis 2 będzie w stereoskopowym 3D. Cevat Yerli tak powiedział.

P.S. Ej ludzie piszcie na temat. Człowiek pyta się o 3D, a wy o d**ie Maryni:ban

11. stuff1000

stuff1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    A na h... mi 3D, ta technologia jest przereklamowana, xbox360 i tak rzadzi :) Nie ukrywam że najbardziej czekam na LiVE w Polsce :)

12. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A wy nadal swoje....eh

Wczytywanie...

Poleć forum