1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co z fabularnymi rozszerzeniami do Grand Theft Auto V?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 19, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

52 miliony sprzedanych pudełek to wielka baza graczy, którzy chętnie kupią fabularne rozszerzenia? Niby tak, ale możliwe, że Rockstar nie ma zamiaru przygotowywać kolejnych opowieści dla trójki gangsterów. Aktualnie otrzymujemy bardzo mylne sygnały.

Zacznijmy od tego, że w zeszłym roku kilkukrotnie twórcy z Rockstar zapowiadali, że przygotowują rozszerzenia fabularne do Grand Theft Auto V (GTA V). Gracze akurat w tym przypadku nie narzekali, a grzecznie wyczekiwali na opublikowanie kolejnych rozdziałów historii trzech gangsterów.

Wczoraj odbyła się konferencja podsumowująca ubiegły rok w Take-Two i prezes firmy – Strauss Zelnick – został zapytany wprost przez jednego z analityków – kiedy otrzymamy kolejne fragmenty opowieści? Zelnick odpowiedział:

W odpowiedzi analityk wspomniał, że przecież firma kilkukrotnie wspominała o rozszerzeniach, ale przedstawiciel Take-Two powiedział tylko „Uhh, mamy różne wspomnienia”.

Co Wy na to? Nie jest to dobra wiadomość, ale po kilku godzinach Take-Two wydało oświadczenie, w którym pojawia się informacja o „pomyłce”, którą popełnił szef, ale firma nie ma jakichkolwiek informacji na temat rozszerzeń.

Jest to dość zaskakująca sytuacja... 52 mln sprzedanych egzemplarzy to ogromna baza potencjalnych klientów. Nawet jeśli autorzy zdecydowaliby się na wydanie samodzielnego DLC, to mnóstwo graczy zdecyduje się nabyć tę przygodę.

Miejmy nadzieję, że akurat w tym przypadku jesteśmy świadkami „teatrzyku”, a firma wkrótce zaprezentuje dodatek.

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Szkoda że przez to obsrane nieobchodzące większosci graczy online nie dostaniemy nic do Singla

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Liczyłem że w końcu wyjdzie :(

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Być może przez GTA Online i przez 54168138483 dodatków do niego GTA V tak bardzo mi zbrzydło.
    To nie jest normalne, że do jednej z części tak kultowej serii wyszło już tyle miniDLC, które w żaden sposób nie upiększają rozgrywki single.

To przecież single playerem GTA zasłynęło i powinni je pięlęgnować, zważywszy, że 'piątka' to tak 'cudowna' część, że oh i ach.

Do GTA IV potrafili wydać dwa porządne dodatki. Do GTA I też wydali DLC, na OSOBNEJ PŁYCIE jako London 1969, to do GTA V nie potrafią już zrobić?!
    No chyba, że wzięli się na sposób jak EA i Acti, pompując cały czas hype w okół GTA V by nabić jeszcze więcej $$$$$$$$.

Dla mnie GTA V to trup, którego raczej już nie tknę.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Właśnie dlatego też nie tyknąłem tej gry na PS3 ;) pozostałem na X360 RGH i GTA V by nie tracić nerwów :)

7. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Ja miałem GTA V w zestawie z PS4 i singiel był świetny. Żałowałem, że przeszedłem całego. A multi w ogóle mnie nie obchodzi i sprzedałem z żalem tą grę myśląc, że być może ją rozwiną jakimiś DLC, a tu d**a...

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    GTA jest świetną grą lecz teraz pomału umiera, czemu ? Bo nie ma co w niej robić trochę to przykre

9. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przecież to jest typowa polityka T2 i R*. Nie robimy żadnej nowej gry/dodatku/etc., a niedługo później oficjalna zapowiedź. Dodatek fabularny taki jak EFLC do IV powstaje od dawna i powinien ukazać się w tym roku, najpóźniej za rok.

10. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    @UP - jakieś źródło? Czy po prostu wróżysz sobie z fusów?

11. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    http://www.rockstargames.com/newswi...ine-Update-Free-Deathmatch-Race-Creators-this
    http://www.pcgamer.com/gta-5-story-dlc-is-in-the-works/

Shawn Fonteno, który wcielił się we Franklina także potwierdził prace nad DLC do singla. W plikach gry z każdą nową łatką przybywa nowych plików, które są najprawdopodobniej przygotowaniem do fabularnego dodatku.

Wczytywanie...

Poleć forum