1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co z osiagnieciami (prestize itd) w CoD po kupieniu nowego dysku

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mateuszx20, Marzec 5, 2009.

1. mateuszx20

mateuszx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, ostatnio zaczelem sie zastanawiac co sie stanie z moimi osiagnieciami w Call of Duty 4/5 (chodzi o levele, dodatki do broni itd) gdy kupie konsole z wiekszym dyskiem, lub sam dysk? Czy nie sa one przypadkiem przechowywane gdzies na serwerach i bez problemu mozna je odzykac czy moze nowy dysk = granie od poczatku? Dobrze by bylo odzyskac to wszystko odzyskujac jedynie GamerTag z XBL.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    jak przeniesiesz sobie wsie dane i savy to nic nie stracisz

4. mateuszx20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie masz na mysli podlacznie dysków do kompa, ewentulanie poprzez memorke, a ja mam na mysli czy te wszystkie osiagniecia nie sa zapisywane gdzies na serwerach podobnie jak achievmenty profilu. Oj wiecie o co mi chodzi, to tak jak eksportowanie i importowanie kontaktow GG na serwer, tyle ze automatycznie

5. mcdawid

mcdawid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Są zapisywane tylko na dysk/memorke nie można ich pobrać z serwera.

6. mateuszx20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mcdawid a jednak okazuje sie, ze mozna. Dzisiaj kupilem nowa konsole z wiekszym dyskiem i po odzyskaniu gamertagu wszystkie osiagniecia w cod4 wrocily, bez zadnego kombinowania z memorka itd.

7. Tubson

Tubson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sulejówek
    osiągniecia pozostają... mi np przypisało te które miałem w gta na PC :] jedyny problem to sejvy... tego nie odzyskasz niestety chyba ze dysk do kompa się podłączy

8. mateuszx20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tubson chodzilo mi o osiagniecia w multiplayerze czyli prestize, dodatki do broni itd :) a nie achievmenty :). I właśnie sprawdziłem na cod4 jak sie maja sprawy z save'ami i mogę normalnie wybierać wszystkie poziomy gry w menu głownym i w nie grać, czyli savy też sobie gra ściągnęła, albo po prostu odczytała informacje z serwera, że przeszedłem gre

Wczytywanie...

Poleć forum