Co zaoferuje demo Crysis 2 na Xboksie?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jarek882

Banned
Użytkownik
Początek weekendu przyniósł nam wspaniały trailer Crysis 2, zapowiadający m.in. multiplayerowe demo, które dostaną wyłącznie posiadacze Xboksów 360 i abonamentów Gold. Jaką zabawę zaoferuje ten kawałek softu?



Dostępna będzie jedna mapa - Skyline - oraz dwa tryby: Team Instant Action (upraszczając: Team Deathmatch) oraz Crash Site. Ten drugi, poza fikuśną nazwą, to także nic nowego - gracze mają za zadanie bronić przed drużyną przeciwną miejsc z rozbitymi statkami Obcych, zdobywając za to punkty.



W finalnej grze znajdziemy 6 trybów multi oraz 12 map rozrzuconych po zniszczonym Nowym Jorku, a do zdobycia będzie 50 rang, pomnożone przez 10 "prestiży" (używając nomenklatury CoD). Crytek zapowiada, że szykuje się godny konkurent najlepszych multiplayerowych FPS-ów na rynku, a nietypowe środowisko i tło w postaci ruin NY oraz możliwości kombinezonu Nanosuit dają całkiem świeże doświadczenia. I to się zgadza - mam jednak nadzieję, że od moich ostatnich testów w listopadzie poprawiono stronę wizualną, a dłuższe sesje z finalnym produktem i kumatymi graczami online pozbawią mnie wrażenia chaosu, jaki mi nieodparcie towarzyszył...


Źródło: PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

D3vill

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm ciekawe o której pojawi się to demko : ) i czy w ogóle pojawi się na polskim live ...
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie to samo co na pc :) ale cóż
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mam tylko nadzieję, że wciskając "prestiż" nie będziemy tracili wszystkiego tak jak w CoDzie, było to strasznie wkurzające
 
a będzie w tym demie możliwość gry offline?
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
niom bylo by spoko gdyby bylo offline na botki czy cusik
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ściągnę to demko jak tylko się pojawi :)
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Hehe w tym momencie ciesze sie ze nie wykorzystalem kont z free 1 miesiacem golda. Jak ktoś chce moge jedno sprzedać. Info na pw
 

Joy5593

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe ile bedzie mozna grac na tym demku :)
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że będzie jutro rano to bym sobie zagrał chwile przed szkołą :D :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom