1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co zmieniło się od Far Cry 3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maka2020, Marzec 3, 2013.

1. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    ostatnią grą, w którą grałem na moim xboxie był Far Cry 3 i od tamtego czasu miałem przerwę, i nie śledziłem w ogóle nowości typu nowe zabezpieczenia, nowe ixtreme itd. Teraz chciałbym przygotować konsolę pod nowego Bioshocka, ale nie za bardzo chce mi się przekopywać przez setki tematów na forum. Więc moje pytanie brzmi: czy nowe gry będą chodziły na konsoli, na której śmigał Far Cry 3? Jeśli nie, co trzeba zrobić?
    // Dodam, że FC3 nagrywałem metodą Truncate i odpalałem trickiem z mp3 oraz nie posiadam nagrywarki ihas.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Nic się nie zmieniło od tamtej pory.
    Dalej jest LT 3.0 i gry będą działać.

4. maka2020

maka2020 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to super informacja :) dzięki wielkie.

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Alert Jesteś użytkownikiem. Masz powyżej 20 postów. Nie możesz pisać w dziale dla świeżaków. WARN

Wczytywanie...

Poleć forum