Co zrobić by polepszyć celowanie w strzelankach

MegatonPL

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko,
Mam pytanie do was, mianowicie co zrobić by lepiej celować w strzelankach? Wiem, wiem temat może wydawać się dziwny, a nawet banalny, ale kurcze bardzo ciężko gra mi się na padzie w strzelanki typu Battlefield, Call of Duty itp... Jakieś rady?
 

Aizen30

Banned
Napewno na początek odpowiednio do umiejetności ustawić sobie szybkość kursora, a po drugie grać i jeszcze raz grać. Takie w miare solidne i pecyzyjne celowanie przychodzi od 1-3lat.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na początek ustawić czułość w grze na mniejszą następnie grać grać i nie przejmować się niepowodzeniem z czasem się człowiek wytrenuje ja na początku też miałem ciężko wręcz zastanawiałem się jakim cudem można grać na padzie w gry FPS lecz nie jest tak strasznie
 

piotrz23

Użytkownik
Użytkownik
Trening miły panie. Np ja zaczynajac przygode z cod ghost mialem ratio 0.5, a teraz kiedy na liczniku mam 72h ratio 1.2.
 

MegatonPL

Użytkownik
Użytkownik
A co z wynalazkiem FPS Freek? Pomaga to czy pic na wodę? W BF4 jaką czułość mogę na początek ustawić?
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
FPS Freek ? to jakieś gunwo przez wielkie G co do czułości w bf 4 polecam 20 % do 25% ja osobiście gram na 35% szybszej nie ogarniam ale mam w znajomych ludzi co grają na 100% ale to tzw. pro wymiatacze
 

xMakosPLx

Użytkownik
Użytkownik
FPS Freek ? to jakieś gunwo przez wielkie G
Kolega zapewne nawet nie ma pojęcia co pisze.Z prostej logiki budowy i działania FPS Freek można stwierdzić że nakładki te zwiększają precyzję celowania poprzez zwiększenie pola ruchu analoga.Nie sprawi to że nagle zaczniesz wymiatać ale dla graczy którzy mają już opanowane sprawne celowanie z tą nakładką będzie jeszcze łatwiejsze.Mi liczba kill-ów z tym gadżetem wzrosła o jakieś 30%.Ze względu na prostotę budowy można łatwo samemu coś takiego zrobić.Tak wygląda mój FPS Freak.W analoga wkleiłem nakładkę na analoga widoczną na z zdjęciu (lewy analog) i całość nałożyłem na prawy analog (odpowiedzialny za celowanie) .Bez problemu można to ściągać i zakładać kiedy się chce


Wysłane z mojego GT-I9100
 

oxygen

Użytkownik
Użytkownik
W Battlefield, Call of Duty akurat to bardzo łatwo nie trzymać cały czas wciśniętego Lt wciskać dopiero jak celownik jest koło przeciwnika i sam namierza i strzelamy Rt, po zabiciu przesunąć orientacyjnie celownik na następnego przeciwnika i to samo wcisnąć Lt i Rt taki sposób jest lamerski ale działa widocznie tak ma być.
 

oxygen

Użytkownik
Użytkownik
dodam ustawienie broni magazynku większa skuteczność, jest jak się ostwi po 1 naboju jako serie na początku spróbuj 3, większa celność.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolega zapewne nawet nie ma pojęcia co pisze.Z prostej logiki budowy i działania FPS Freek można stwierdzić że nakładki te zwiększają precyzję celowania poprzez zwiększenie pola ruchu analoga.
Z mojej prostej lgiki raczej wynika ze to cudo nie robi nic więcej poza tym ze wystaje wyżej niż standardowy analog a wychylenia nie zmienia bo nie da się go dalej wychylić niż jest to możliwe, więc moim zdaniem bzdury tu piszesz, a to ze ratio Ci skoczyło po zastosowaniu tego gunwa to tylko twoje odczucie podświadomości ze to właśnie daje ci przewagę z tym czy bez tego ratio było by takie samo, jeżeli mam coś tu już polecać jeżeli chodzi o modyfikowane kontrolery do xbox 3600 z których sam korzystałem to proponuje zakup MadCatz Ghost Recon Future Soldier Pro GamePad albo xim xbox 360 mouse and keyboard

 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Chcecie grać na klawiaturze/myszce? Idźcie na pcta :/

W moim odczuciu fps freak nie wplywa jakoś szczególnie na celowanie prócz tego że strasznie odstaje.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

xMakosPLx

Użytkownik
Użytkownik
Z mojej prostej lgiki raczej wynika ze to cudo nie robi nic więcej poza tym ze wystaje wyżej niż standardowy analog a wychylenia nie zmienia bo nie da się go dalej wychylić niż jest to możliwe, więc moim zdaniem bzdury tu piszesz
Źle mnie zrozumiałeś, pisałem że to zwiększasza pole wychylenia.Jeśli zmierzysz odległość między środkiem analoga na jego czubku gdy jest wychylony w przeciwnych kierunkach otrzymasz wartość około 15mm.Z nakładką jest to około 25mm.Zrozumiałe? I teraz jeśli z nakładką wychylę analoga 4mm to ty bez nakładki aby wykonać ten sam ruch musiał byś go wychilić około 1,5mm.I jak Ci się wydaje kto będzie miał łatwiej?


Wysłane z mojego GT-I9100
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
~xMakosPLx Dobrze napisałeś i to potwierdziłeś powyższym screenem. Mam jednak pytanko czy aby ten FPS FREEK jest wygodny, pewnie to kwestia przyzwyczajenia jak ze wszystkim.
 
A

adriano_2009

Guest
Gdzie zamawiałeś kontrol freeka?

A to że daje przewage nawet nie ulega wątpliwości

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka
 

Aizen30

Banned
Jak ktoś nie umie grać to i tak mu to żadnej przewagi nie daje.
 

xMakosPLx

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o wygodę to kwestia przyzwyczajenia.Gram na padzie od PS4 i tak jak bez problemu przyzwyczaiłem się do niego tak samo łatwo poszło mi z FPS Freak.Sam zrobiłem swoją nakładkę a na allegro chodzą po 80zł.

Wysłane z mojego GT-I9100
 

Do góry Bottom