1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co zrobić jesli abgx nie znajdzie topology data???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piciu29, Styczeń 9, 2012.

1. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam pytanie czy jesli mam obraz XGD3 który przepuszczam nowym abgx-em 1.0.6 i nie znajduję on odpowiedniego topology data w swojej bazie mówię tu o kilku tytułach które przepuszczałem np (NFS THE RUN PL, MW3 PL, NFS HP PL) - to czy coś jeszcze ewentualnie można zrobić aby po wypaleniu szło to zainstalować na hdd i grać bez problemów na LIVE. Z przyczyn iż tytuły te są PL zapewne się tak dzieje zgadza się? Czy ktoś z takim czymś się spotkał i ma na to może jakąś radę, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Przede wszystkim musisz mieć
    Nagrywarkę ihas
    Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

4. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    abgx topologie dogrywa zawsze !!!
    do polskich wersji moze ci nie nie dograc najwyzej nowych dmi pfi ss bo nie ma ich w bazie

5. Piciu29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam nagrywarkę ihasa ale za przeproszeniem jakie znaczenie ma ihas do braku pobrania przez abgxa topology data do odpowiednej gry? ihas służy do poprawnego wypalania pod LT3.0 !!!!

6. Piciu29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A idzie wogóle jeszcze coś zrobić własnie gdy do polskich wersji nie znajduje czy poprostu tego typu obraz nie nadaje się już pod LT3.0 i trzeba np sciągnąć angielską wersję

7. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Pytałeś co jest potrzebne żeby gra bez problemu instalowala się na hdd, to napisałem o ihas. Nigdzie nie podałeś że ja masz, a po tym co dzisiaj widziałem pisze wszystko co potrzebne:p
    Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

8. krzywy1121

krzywy1121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nysa
    Chodzi o to co zrobić gdy abgx nie znajduje tych staealth patchy pod ssv2. Dołączony się do pytania bo też mam taki problem w Fifie 12 pl. Abgx poprostu nie ma w bazie online patchy pod wersje pl gier.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

9. rafios

rafios Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesteś pewien, że nic się nie dzieje? Mój obraz NFS The Run PL po przepuszczeniu przez abgx normalnie dodaje te dane. Jeśli faktycznie abgx nie dogrywa Ci topology data do danej gry, to może spróbuj samemu to zrobić poprzez XBC używając do tego uniwersalnych topology data od c4eva'y :)

Wczytywanie...

Poleć forum