1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co zrobic kupic nie kupic??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dizel1239, Styczeń 13, 2012.

1. dizel1239

dizel1239 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam okazje kupic xboxa hdmi przerobiona 1.91 lt byla naprawiana o to link!XBOX360 PREMIUM 60GB HDMI PRZERÓBKA OD 1ZŁ BCM ! (2054499798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. HajdeFiniszyn

HajdeFiniszyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupuj, myślę że się opłaca :)

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Po pierwsze nie ma tam opcji 'kup teraz' po drugie skąd wiesz, że się opłaca skoro nie znasz ceny? To jest licytacja, a do końca pozostało 6 dni. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w licytacjach to może przegrać aukcje w ostatniej chwili. Poza tym kupowanie naprawianego xboxa nie jest dobrym pomysłem, chociaż zależy co było zepsute.

Wczytywanie...

Poleć forum