1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co zrobić przed przeróbką?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hubearth, Styczeń 9, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. hubearth

hubearth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce przerobić Xboxa 360. Mam pytanie co warto zrobić przed przeróbką? Czytałem, że warto ściągnąć kodeki DIVX. Czy coś jeszcze ściągnąć lub zrobić aby później móc w miare normalnie korzystać z konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Przede wszystkim dobrze jest mieć najnowsze aktualizacje konsoli i tak jak napisałeś kodeki do filmów czy muzyki . Można jeszcze pobrać dodatki do gier , które mamy i te które chcemy mieć w przyszłości .

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Kodeki z tego co wiem po obejrzeniu filmu trzeba od nowa sciagac

Ale najlepiej tak jak pan UP,DLC i tyle;]

zamykam

Wczytywanie...