1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co zrobić z moim xboxem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martinez29, Sierpień 13, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. martinez29

martinez29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie forumowicze, od pewnego czasu dręczy mnie pytanie z tematu i szukam obeznanej i życzliwej osoby z fachową poradzą :) sytuacja wygląda następująco: mam xbox 360 falcon stara sztuka kupiona używana, kupiłem żebypograc casualowo ale wciagneło :) zastanawiam sie nad małą modyfikacją i tu właśnie trzeba dobrego człowieka z doswiadczeniem żeby poradził:

-opcja pierwsza rgh - mam ofertę za 200 ale i pewne ryzyko, gość powiedział ze około 10% falconów nie przyjmie tej przeróbki ale wtedy nie ponosze żadnych kosztów.
    - opcja druga to LT (nie do końca wiem jakie) koszt niewielki ale nie bardzo mam ochotę kupować nagrywarki itp. Myślałem raczej o ofercie gościa z katowic który robi kopie zapasowe w cenie 12 plnłna sztukę. I tu moja najwieksza wątpliwość czy mój napęd (pięcioletni) z którym nie mialem do tej pory problemu nie zajedzie sie na takiej przerobce i czy jeśli tak to czy mogę wymienić napęd na nowy ( choć pewnie wtedy znowu przeróbka do niego byłaby konieczna)
    - ostatnia opcja to sprzedaż ale raczej ciężko takiego xboxa sprzedać chyba że za bezcen
    P
    To by było na tyle zaznacze że w wyborze opcji nie do końca chodzi o kasę a o to co mój xbox dłużej wytrzyma w końcu to staruszek :) za błędy przepraszam pisze na telefonie, dzięki wszystkim którym zawracam głowę proszę spróbujcie postawić sie na moim miejscu. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli nie zamierzasz po sieci to zrób RGH, jednorazowy koszt który zwróci Ci się po 2 miesiącach zamiast kupowania płyt
    popytaj na forum bo 200,- to przegięcie za rgh, poszukaj w dziale GIEŁDA>USŁUGI lub załóż tam temat

Kiedyś posiadałem extreme, potem LT i teraz RGH i każdemu będę polecać tę ostatnią przeróbkę
    żadnych zabaw z nagrywaniem płyt, z zabezpieczeniami itd.
    nic tylko grać

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum