1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co zrobić z moim Xboxem ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shadykiller, Wrzesień 7, 2011.

1. Shadykiller

Shadykiller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    Witam. Mam xboxa od 1,5 roku, przeróbka to prawdopodobnie iXtreme 1,7 (nie czyta mi tylko tych gier najnowszych i z ap2,5) i pierwsze pytanie: Czy jak wkładałem do konsoli NFS'a nowego (pirata) którego mi odczytało i nie włączyło (wiadomo, ap 2,5) oraz Assasin's creeda brotherhood, czy mam oflagowaną konsolę ? Xa nie podłączałem nigdy do internetu, jednak mam taki zamiar a nie chcę dostać Bana. Kolejne pytanie: czy jeśli mam flagę, można to jakoś zdjąć ? Jeśli tak, to ile to będzie kosztować u kogoś kto się na tym zna ? dalej, jeśli już pozbędę się flagi i zrobię najnowszą przeróbkę iXtreme 1.9, to czy będę mógł grać na grach oryginalnych bez strachu o bana ? Zalezy mi na tym, bym pograł na singlu w ciekawe gierki, ale bym też miał możliwość pogrania na oryginałach na necie, czy microsoft ma jakąś opcję sprawdzania przeróbek jesli gra się na necie tylko na oryginałach ?
    Pozdrawiam i witam was forumowicze, bo to mój pierwszy post :):)

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukanio913@wp.pl

lukanio913@wp.pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białaczów
  4. Shadykiller

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    Na pewno ? I jak sprawdzić czy na 100% mam flagę, oraz czy można jakoś jednak grać na tym necie z przeróbką? Czy MS cały czas `patroluje` xbl, czy tylko co jakiś czas ?

5. topol92

topol92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Więc o podłączeniu konsoli do internetu możesz zapomnieć.

6. Shadykiller

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na moje wszystkie pytania, a nie tylko 1 krótkie zdanie, które nic nie wyjaśnia...? -.-

7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    bana a raczej flage dostajesz za pirata.....

8. Shadykiller

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    No to jak wreszcie ?! MS może w jakiś sposób czy mam przeróbkę w ogóle ? Czy banują tylko wtedy kiedy kiedy znajdą pirata ? Jest tu ktoś kto ma przerobioną konsolę, na singlu gra na piratach a na necie na oryginałach i go nie zbanowali ?????

9. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Oflagowanie konsoli na zle patchowanej grze z ap 2.5 jedynie przyspiesza ban bo zadzialalo wlasnie zabezpieczenie ap 2.5, ms banuje za fakt przerobienia, gdy masz przerobiona konsole nawet granie na oryginalach cie nie uratuje

10. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    HAHAHA!!! Tym to mnie rozbawiłeś stary! (nie chodzi mi o zdjęcie) Nie raz już byli tacy userzy na forum co mieli przeróbkę, a grali tylko na oryginałach. Weź poczytaj zanim coś napiszesz.

11. CSpec

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    a ja moge ci napisac że wczoraj zrobiłem flash na 1.92 i dostalem bana, i ze w ogóle 1.92 już wykrywalne i że fala banów sie zaczeła, Pewnie bys uwierzył. Mam kilka konsol, min dwa Falcony, przerobione dość sporo czasu temu, na jednej grałem od czasu do czasu, druga poszła za friko, i co - bana nie ma. Bana masz za źle spatchowany/zły obraz ISO, ale zresztą, to tylko moje zdanie.
    zaraz pewnie znajdzie sie ''na singlu gralem w piraty a na multi w oryginały i co? bana mi dali'' bo pewnie ISO tego pirata s***** , flaga poszla a za jakis czas banan :D

ok, szerloku, więc czemu setki tysięcy ( czy tam milionów, nie wiem ile osób piraci) osób nie dostaje flagi po przerobieniu napędu?
    Czemu nie mam flag i banów po flashu moich xboxów?

12. Shadykiller

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    Ja nie chce waszych zdań, tylko jak jest...ehh..czemu każdy gada inaczej ? Dostał tu ktoś kiedyś bana ? a jak nie dostał ktoś i gra na piratach to nie może napisać ? jejku...

13. CSpec

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    ja grałem na wielu konsolach, w róźnych konfiguracjach i bana NIE MAM I NIE MIAŁEM,
    i TO jest moje ZDANIE, skąd ma ktoś wiedzieć czy MS może sprawdzic to a to, jakie narzedzia ma i jak dokadnie bany przyznaje? jejku....
    napisałem to w oparciu o moje DOŚWIADCZENIA nie jakiegoś gościa który spartolił obraz płyty a później nie wie ''o so chozi'' i szerzy bajke o rudolfie :D

14. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Co ty w ogóle za głupoty wypisujesz @DOGtagscollector ?!

M$ wykrywa zmieniony fw napędu i to było wiadomo już od dawna. Wystarczy poczytać tematy na zagranicznych forach jak 2 lata temu była fala i bany leciały nawet jak ktoś wgrał ixtreme i grał na orginałach
    Co do flagi to dostaje się ją za gry z AP25 które wymagają nowszej przeróbki
    Dużo osób ma flage od kilku miesięcy i ciągle grają online. To czy ktoś dostanie bana i kiedy to nikt nie wie.

15. Shadykiller

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    A to nie jest tak, że jak masz flagę to od razu dostajesz bana gdy łączysz się z xbl ?

16. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    flashowanie nie powoduje flagowania, czlowieku nie wypisuj glupot tylko poczytaj bo przez takich jak ty rodza sie herezje

Wczytywanie...

Poleć forum