1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co zrobić, żeby mieć Forze 3 full?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Under555, Sierpień 24, 2010.

1. Under555

Under555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, mam do Was taką sprawę bo sam się już w tym pogubiłem. Chcę mieć Forze3 + wszystkie możliwe auta i trasy... Co muszę kupić? Są różne wersje gry - Bundle, dwupłytowa oraz kolekcjonerska... Oprócz tego na allegro za 50zł można kupić jakiś klucz na dodatkowe auta i trasy a oprócz tego za 5zł na allegro jest do kupienie kod na Audi R8... Co trzeba kupić/ściągnąć, żeby mieć full?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maives8

Maives8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na 1 płycie masz normlana gre, na 2 multi i dodatkowe auta i trasy.

Sa jesze kodyz dodatkowymi trasami,autami.

4. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musisz mieć grę (DVD 1), dodatki z płyty (DVD 2) i ściągnąć WSZYSTKO co jest na XLive. Kilka materiałów (paczki z autami i trasami) są płatne (MS Points), ale część do pobrania całkowicie za darmo.

5. Under555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak idąc po taniości... Czyli wszystkiego tego dla piratów nie ma, tak? Czy wersja Kolekcjonerska jest lepsza od zwykłej? I nie chodzi mi o breloczka i pena... A co z tym kodem za 50zł za allegro na fury i trasy?

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wersja kolekcjonerska zależy jaka:
    -z polskiej dystrybucji Gra brelok i pendrive 2GB
    -z angielskiej dystrybucji Gra brelok pendrive 4GB i kod na dodatkowe trasy i ałta

7. Under555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja to widzę tak - polska edycja kolekconerska(bo chcę mieć po PL) do tego FORZA 3 +ZDRAPKI xbox live + bonus car park+ tory (1187906122) - Aukcje internetowe Allegro to a potem podłączenie do neta i ściąganie wszystkiego co się da to tej gry. tak?

Wczytywanie...

Poleć forum