1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co zrobić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojak436, Listopad 12, 2010.

1. wojak436

wojak436 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Racibórz
    Chciałem kupić kinecta w mm bo jest bez vatu i oto moje pytanie czy jak kupie kinecta i zauktalizuje konsole bo narazie mam dasha 9199 to będą mi chodzić kopie starszych gier i te nowsze dodam że konsola nigdy nie była podpięta do internetu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. quatron

quatron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak beda chodzic bez zadnego problemu dashboard nie posiada zadnych blokad ani pulapek. Temat byl juz poruszany ziomek kupil kinecta zrobil update dasha i normalnie sobie pyka w kazda gierke wiec sie nie zastanawiaj i lec do sklepu poki bez vatu :p
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum