1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD 4,5,6 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez LukasznikovPL, Sierpień 6, 2012.

1. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    Czy warto kupić CoD4,CoD WaW i MW2 ? Jak się tam gra ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Herobrain

Herobrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cod4 Single dobry / Sporo serwerów jeszcze ale wiekszość z modami.
    w Cod5 nie grałem wogóle.
    w Mw2 gra sporo ludzi multi/single też dobry

4. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    CoD 4- Singiel miazga/ Multi miazga ale dużo serwerów zmodowanych ale pojedynczy gracze chiterzy
    CoD 5- Singiel bardzo dobry/ Multi również bardzo dobre ale tak samo jak w 4 jest dużo serwerów zmodowanych moim zdaniem jeszcze więcej
    CoD MW 2- Singiel bardzo dobry/ Mutli osobiście mi się nie podobało ale + nie ma zmodowanych serwerów (jak na razie spotkałem tylko 1 czyli znikoma liczba) i jest z kim grac dużo osób gra

5. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wszystkike czesci sa niezle jak dla mnie oczywiscie lubie shootery i z calego serca moge ci polecic fajna dynamiczna akcja w sumie wpisz sobie cod mw2 gameplay na youtubie i sam sie przekonasz, co o online nie wiem bo nie gralem nigdy

6. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    wiem,jak te gry wyglądają,nie zlicze godzin przegranych na PC,są hakerzy na MW2 ?

7. tom1169

tom1169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Na mw 2 nie ma hakerów, w cod 4 grałem ostatnie 3 dni i się nie spotkałem z żadnym zmodowanym serwerem + mało osób w cod 4 na xboxie teraz już gra. W waw jak grałem ostatnio to ta gra to był jeden wielki zmodowany serwer, nie dało się znaleźć normalnej gry bez cheaterów. Podsumowując nie za dobrze wygląda teraz gra na xboxie w te 3 części cod'a, a szkoda, bo według mnie to ostatnie dobre odsłony tej serii.

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Singiel MW 1 to klasa sama w sobie, z nowszych CoDów to ten zdecydowanie jest u mnie na czele (nie liczę tych 1-3 bo nie ograłem). WaW się spodoba fanom WWII mnie jakoś specjalnie te klimaty nie jarają, ale gra mogła urzec i się spodobać a MW2 ? To już przesada, za dużo, za dużo wszystkiego.

9. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    to lipa,wysprzedawałem CoDy PC by sobie zrobić ich kolekcje na xboxa,a warto iść w elite premium ?

10. tom1169

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Powiem ci, że w cod4 na xboxie się całkiem przyjemnie gra mimo wszystko. Serwer znajduję mi w 5-10 s, zazwyczaj 3-4 kreski, więc ta gra jeszcze nie umarła na xboxie 360 i z tego co wiem to na cod4 najmniej takich nieprzyjemnych osób gra typu: 14 latek z noobtubem albo osoby z gamertagiem "xxTriCkShotZZZ xx 2015xx", które wiadomo co próbują zrobić przez całą grę. Na twoim miejscu bym poszedł w Mw2+Cod4 na xboxie, jak znajdziesz jeszcze jakąś ekipę do gry to jeszcze lepiej się gra. W Ellite raczej nie warto iść. Jest to kolejna akcja deweloperów cod'a, żeby zgarnąć jeszcze więcej kasy, a większość dodatków, które robią są po prostu kiepskie.

11. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    mapy są ponoć lepsze niż te z podstawki.
    btw.teraz każdy chce jak najwięcej kasy wydoić więc.

12. tom1169

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Każdy chce, ale nie każdy może. Seria call of duty ma wielką rzesze fanów, która łyknie wszystko co im dadzą zazwyczaj tylko ze względu na sentyment do poprzednich odsłon gry.
    Mapy możesz sobie oddzielnie kupić po krótkim czasie od udostępnienia w elite. Wybór należy do ciebie.

13. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    chyba jednak kupię CoD 4,WaW,MW2 i BO niż to Elite Premium ;)

14. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    CoD'y od treyarch są moim zdaniem lepsze od tych od infinty ward, ta opinia przyszła mi z wiekiem - jak byłem młodszy to się jarałem Modern Warfare a teraz wolę Black Ops bo jest dojrzalszy - przekleństwa,brutalność i lepsza fabuła. Jak teraz odpaliłem MW3 to mnie po prostu znudziło...

Wczytywanie...

Poleć forum