1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cod 4 mw infected

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez freshx, Sierpień 18, 2011.

1. freshx

freshx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! tak jak w nazwie, nurtuje mnie pojęcie "infected" [ czy jakoś tak] i mam parę pytań związanych z tym:
    1. co to jest ten cały "infected"
    2. jak sprawdzić czy samemu nie jest się "zainfekowanym"
    3. i w ogóle skąd to mają? [ nie pytam że sam chce ale czy to od wiadomości głosowej czy cuś takiego?].
    z góry dzięki za odpowiedzi w temacie. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1.Po prostu 'instalują' na twoim koncie różnego typu oszustwa do gry - wallhacki, aimboty, speedhacki.
    2.Najczęściej żeby zostac zainfekowanym musisz wejśc na jakąś stronę, w COD4 często reklamują takie stronki. W niektórych przypadek wystarczy że wejdziesz na odpowiedni server i już jesteś 'zainfekowany. Uwierz mi - zorientowałbyś jakbyś był 'zainfekowany'.

4. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Infekcja w cod4 jak i bo, mw2 to cheaty typu aimbot,wh, uav always on, speedhack, xp infection. Nie przypisuje się do konta tylko do gry. Jak zresetujesgrę to stracisz infekcję. Obecnie infekcje nie są możliwe, chyba że masz JTAG online. Pamiętaj, że infekcja to nie to samo co wbity na shackowanym lobby prestiż, level i challenge. Biorą się stąd, że ludzie chcą mieć przewagę na innymi i tworzą specjalne lobby-poczekalnie-gry. Mam nadzieję, że pomogłem.

Poleć forum