COD 4 Strony z turniejami

LuKas664

Użytkownik
Użytkownik
Możecie mi polecić jakieś strony z turniejami i ligą CODa 4 na xboxa 360? Tylko żeby była dobra organizacja ;P
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
gamebattles. tutaj masz wszystko ;)
 

MLG GromoX

Użytkownik
Użytkownik
A grałeś tam? Ja tam spędziłem 3 lata i wiem żę to jest jedno wielkie GÓWNO. Cap card to juz teraz norma jeśli chce się tam grać, a organizacji tam poprostu nie ma. Znaleść sędziego online to nie lada wyzwanie. Wklepujesz wynik po meczu i tyle, z reguły zrzerając sobie nerwy bo glupie hamburgery dadzą na złość disputa. To byłoby na tyle...



EDIT: http://www.consoles.net/pl/cod4-360/4on4/ladder/ Dobre bo Polskie :]
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Gralem i gram nadal;) Ja nie mam zadnych zastrzezen....Spoko tam sie gra i jest dobrze ;) To tylko zabawa a widze ze Ty to ladny no-life jestes..... I jeszcze ten Podpis PrO GaM3r . Ladna sciema...***
 

MLG GromoX

Użytkownik
Użytkownik
Gralem i gram nadal;) Ja nie mam zadnych zastrzezen....Spoko tam sie gra i jest dobrze ;) To tylko zabawa a widze ze Ty to ladny no-life jestes..... I jeszcze ten Podpis PrO GaM3r . Ladna sciema...***
No life? Nie rozmieszaj mnie:D Ściema? Jak tam Ci idzie na GB? Ratio pojechane na minusie pewnie . 1v1?? :DD
 

LuKas664

Użytkownik
Użytkownik
To Penigrom ustaw sie 1vs1 z Gromoxem . Dostaniesz po dupie aż będzie huczało
 

MLG GromoX

Użytkownik
Użytkownik
Gromo89PL's Profile at GameBattles


Pochwalisz się swoim?? .

Żeby nie było OT: Lukas jak ja coś zorganizuje to nie ma ch** we wsi ;)
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam PeniGrom dostaniesz ładne lańsko w **** :) Ja z nim przegrałem 30:2:p
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Powiedzialem ze ja gram dla Przyjemnosci... ;) Moge sie zmierzyc :) Pewnie. Tylko CoD V :)
 

PL Leito PL

Użytkownik
Użytkownik
Podajcie jakas lige najlepiej polska do Cod4 (lub tez innych gier) na ktorej graja wogle ludzie. Przydala by sie taka liga jak ps3liga.pl tylko ze na xbox360.
 

MLG GromoX

Użytkownik
Użytkownik
Consoles: Call of Duty 4 (360) 4on4 Ladder - Poland - Consoles

Zapisujcie się... Dlatego jest tylko jeden team ponieważ każdy mówi "a poczekam aż się zapisze wiecej".
 

Do góry Bottom