1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cod 4 vs Cod 5 - Multi, który lepszy ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sebool12, Czerwiec 7, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Chciałbym się was spytać, która cześć Call of duty jest według was lepsza do grania w multi ? Aktualnie gram w Cod5 i powiem szczerze, lubię w niego grać. Cod 4 grałem długi czas na kompie, w multi może 2h min bo przez tyle miałem okazję grać i już zapomniałem jaki tam był klimat itp.
    Czy według was opłaca się jeszcze kupić/pobrać mi(oraz innym userom) CoD4 dla samego multi czy jednak dać sobie spokój i zostać już przy CoD5?

PS. Przepraszam za błąd w pytaniu ankiety, ale nie mogę już go edytować ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlq

Pawlq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgierz
    Dobrze że nie błędy ortograficzne, bo jestem wyczulony.
    Zdecydowanie COD4.
    Chociaż w COD5 nie jest tak źle. Nie sądzę, aby było konieczne "zdobycie" COD4 dla samego grania w multi. Ale ma klimat, nie ma co...

4. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    COD 4 :)
    Przedewszystkim dlatego że nowsze czasy :p , lepsze mapy i klimat oczywiście

5. kaku

kaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cod4 .
    Cod 5 przy MW to jest porazka wg mnie :)

6. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    co4 bije wszystkie inne cod na glowe..moje zdanie....jak gralem w cod4 to mailem wrazenie ze uczestnicze w filmie..gra mnie powalila..jest piekna.swietna..to arcydzielo..grafika muzyka klimat/.wszystko super..dla mnie mocne 9

7. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Cod 4 jest the best. Zobacz ile ludzi gra w tą produkcje chociaż ma już grubo ponad 2 lata. To chyba o czymś świadczy :D

8. Booster1987

Booster1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dresden,Niemcy
    Gram na PC w COD 4 na Multi już ponad pól roku i powiem ze nie grałem w lepsza grę w życiu :) gra potrafi przyciągnąć na długie godziny :) wiec nie żałuje ani złotówki którą wydałem oczywiście na oryginalnego COD-a :)

9. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hmm.. multi w obydwóch grach jest taki sam (w sensie na takich samych zasadach), więc jeśli lubisz 2 wojne światową to bierz cod5 a jak lubisz nowsze czasy to cod4. Osobiście cioram teraz w 4 i jestem wniebowzięty.

10. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dokładnie. I dlatego moim zdaniem ciężko je porównywać.

11. Krzysiek1989-20

Krzysiek1989-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powinno byc tak jak jest starsze,nowsze czasy..Ale tylko od infinity..no i dać spokój II wojnie;./

12. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Widze że większość osób jest za MW ale od pół roku WAW jest cały czas na 2 miejscu najczęściej odpalanych gier w Xbox LIVE , zaraz za HALO 3 , a na X'tivalu w niedziele wieczorem grało ponad 210 tysięcy ludzi w tym ja :D (tyle konsol tyle gier i aż tyle w Coda WAW na XL) , na trzecim miejscu jest przeważnie Cod MW więc też musi być dobry , ale nie grałem. Aktualnie nie mam GOLDA ale bede miał i bede grał :D Nie grałem dużo w multi WAW ale i tak to moja ulubiona gierka do multiplayera :D POLECAM :D

... po wakacjach ... po nagraniu sie w Cod WAW multi ... przeróbka ... CHYBA ...

13. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    Ja na xbox 360 wole COD 5 :D po prostu bardziej mi przypadła do gustu :D
    A na kompa grałem w CoD 4 i miałem 55 LVL ^^ a w CoD 5 na kompa nie grałem.

14. eeetam79

eeetam79 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Grałem w oby dwie gry przez multi, bardzo one się nie różnią, ale zdecydowanie wolę CoDa 4, jak chyba większość graczy ;)

15. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Można je prównać chociażby pod kontem map i tutaj moim zdaniem wygrywa COD4 (mowie o mapach podstawowych nie dodatkach). Mapy są ogólnie lepiej zaprojektowane, bardziej strategiczne niż w WaW (IMO). Klimat też bardziej mi pasował w COD4, lepiej działały spawny (denerwuje mnie jak w WaW respawnuje mnie w samym centrum akcji, gdzie w dodatku wróg ma przewage liczebną... w COD4 takie rzeczy mi sie nie zdarzały). Przez długo czas WaW nawiedzały straszne bugi i glitche co skutecznie zniechęciło mnie do gry w niego (teraz ponoć jest lepiej ale niesmak pozostał). Podsumowując - COD4 MW rulaa.

16. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Większość Graczy właśnie wybiera CoD5 jak mówią wyniki odpalanych gier w XboxLIVE od pół roku piątka jest na drugim miejscu za Halo3 o czym już pisałem.

Jak dobrze kolega wcześniej to ujął multi z 4 i 5 to to samo , wybór zależy praktycznie od tego kto woli realia 2 wojny św. a kto nowoczesne. i tyle ...

PS: Pare godzin temu odpaliłem sobie Golda na 48h (z GoWem 2 dostałem) i w CoDzie 5 było ponad 160 tysięcy ludzi grających multi i co-op :D

... potem pośmigam przez wakacje na goldach z nowych kont ... potem przeróbka ? ...

17. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niezbyt gram przez sieć w gry. Ale pamiętam że COD mnie wciągnął i to ostro :) a dokładniej Nazi Zombies. Przezajebisty modzik do mp. Bym mógł grać i grać :) Chyba w 5 części był :)

18. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Potwierdzam. Zależy kto co lubi a oba multi są takie same i gra mniej więcej tyle samo graczy więc problemu ze znalezieniem meczu nie będzie. Mi osobiście przypadł do gustu COD4, tak jak ktoś ładnie napisał "można poczuć się jak w filmie". w Cod4 gram na PC bo kupiłem zaraz po premierze a wtedy nie miałem jeszcze Xboxa :p no jedyną bolączką COD4 są perki tj. Męczennik i ostatni bastion oraz dzieci latające na pałe (dlatego gram na serwarach gdzie gra ok 12 osób, wtedy można pograć taktycznie i stealh) :D Call of duty 4 wyznaczył nowe standardy w rozgrywkach multi

Pzdr. "KODOWCY"

Wczytywanie...

Poleć forum