1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cod 4 wazne pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamirejro, Listopad 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kamirejro

Kamirejro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam ostatnio gralem w cod4 i gracz zaprosil mnie do prywatnej gry . Gra byla jakas zmodyfikowana , latalo sie itp i za jednego killa dostawalo sie 4000 exp.Pogralem chwile mnialem staty 19 do 27 i stwierdzilem ze gra niema sensu . Nastepnie wyszedlem z lobby , patrze a tu z 46 lvl zrobil sie 55lvl . Chcialem sie waz spytac czy moga zbanowac mi za to konsole ? Z gory dziekuje za odpowiedz .

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Odp: cod 4 wazne pytanie

Nikogo już nie intereauje CoD4, więc możesz grać spokojnie.
    Ale na drugi raz unikaj takich modyfikowanych lobby. Mogą Ci wbić XP na minusie i nie będziesz mógł grać online... Poczytaj na necie trochę.

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Problemu z tego nie będzie, jeżeli chodzi o bana na konsole. M$ banuje tylko za przeróbki, lewe punkty, modyfikacje profilu (ban profilu, nie konsoli).
    Za takie rzeczy raczej problemu nie ma, jedyne co może się stać (mała szansa) to że zresetują Ci level do 1. Ale szansa na to jest baaardzo mała..

1 osoba to lubi.
  5. Kamirejro

Kamirejro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok dzieki za odpowiedzi :D troche poczytam o tym minusowaniu expa a nawet gdyby mi level do 1 zmniejszyli to by mi to nierobilo ;D ogolnie nie mam sie o co martwic . Temat uwazam za zamkniety . Pozdrawiam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum