1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cod 4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamil0s, Listopad 29, 2009.

1. Kamil0s

Kamil0s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    Elo
    wiec mam taki problem xboxa przenioslem na 2 pietro domu ale nie mam jak pociagnac kable wiec poloczylem xklocka do laptopa zeby miec neta wszystko smiga git ale gdy wbijam na coda4 nie szuka mi meczow tylko ludzi do mojego teamu i nikogo nie znajduje ale jak ziomek wysle mi zapro to wchodze normalnie i na koniec meczu laczy mnie dalej na nastepny wiecie moze jak to ogarnac z gory dzieki

Poleć forum