1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD: Advanced Warfare - Egzo Zombie

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Ti9er PL, Marzec 4, 2015.

1. Ti9er PL

Ti9er PL Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zakupiłem w wersji cyfrowej grę CoD: Advanced Warfare wraz z Season Pass'em. Całkiem niedawno wyszedł dodatek HAVOC. Chcąc go pobrać z sklepu z poziomu gry wyskakuje okienko, że mam zakupić Season pass. Season pass pobrałem od razu razem z Gra i jeszcze trzy inne dodatki w momencie zakupu. Co jest nie tak że tego dodatku nie mogę pobrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli masz wersję gry Digital Pro to niestety z tą wersją jest coś nie tak. Pełno ludzi ma z tym problem. Tak jakby gra nie widziała że masz kupiony season pass. Coś chyba z samym season passem jest nie tak. Ja musiałem zmienić region na np Irlandię żeby pobrać DLC...

Ti9er PL lubi to.
  4. Ti9er PL

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziękuję za podpowiedź. Faktycznie zmieniłem region konsoli z PL na Irlandię i Język na Angielski i od razu ruszyło, do kolejki pobierania. Mam juz 30% pobrane :) więc może jeszcze tego wieczoru zagram w Zombie :) Czy po pobraniu tego dodatku HAVOC zmienić tak jak był wcześniej region ustawiony na PL ? Czy za każdym razem jak będę chciał grać w Zombie będę zmuszony ponownie zmieniać region?

5. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie nie, później już nie musisz zmieniać. Po pobraniu wróć sobie na PL.

6. Ti9er PL

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Okej wszystko działa, dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum