1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD Advanced Warfare: egzoszkielety, screeny, miejsce akcji, okładki, bronie, drony..

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Agresywny marketing Call of Duty: Advanced Warfare ruszył z kopyta, obradzając nam w trzy kolejne screeny z gry i garść nowych informacji z jedenastej już części serii.

Activision bije kolejne rekordy. Tym razem chodzi o czas, jaki upłynął od momentu zapowiedzi gry do chwili przepowiedzenia pierwszego rozszerzenia. Konsole Microsoftu otrzymają czasową wyłączność na pierwsze DLC do Call of Duty: Advanced Warfare.

Na skrinach możemy się przyjrzeć z bliska egzoszkieletom, które były obecne w śladowych ilościach także na poprzednich obrazkach.

Swoją drogą, wiedząc o obecności Kevina Spacey'ego w kolejnym Call of Duty, powstaje powoli nowy trend w naszej branży. Mianowicie promowanie gry przez gwiazdy kina, tak jak było choćby w przypadku niedawnego Beyond: Dwie Dusze z Willemem Dafoe i Ellen Page w głównych rolach.

Przewijające się przez ekran logo Atlas na piersiach to skrócona wersja Atlas Corporation, na czele którego stanie główny antagonista gry Jonathan Irons (Kevin Spacey).

Sledgehammer Games pracuje wyłącznie nad wersjami na PS4, Xboksa One i PC. Drugie studio, które zostanie ogłoszone wkrótce, zajmie się produkcją na poprzednią generację.

Kevin Spacey jest zachwycony przebiegiem swojej części pracy ze studiem:

Nowe części CoD robione są przez trzy różne studia, a z takim czasem twórcy uważają, że są w stanie obdarzyć grę "niemal fotorealistyczną grafiką". Czyżby twórcy mieli wreszcie nam obwieścić nowy silnik? Myślę, że mieli na jego przygotowanie wystarczającą ilość czasu.

UPDATE: A oto kilka szczegółów z informacji prasowej:

Moc wszystko zmienia:
    • COD: AW odbywa się w przyszłości w roku 2054 gdzie prywatne korporacje wojskowe (PMC) stały się dominującą siłą zbrojną.
    • w grze wykonamy misję miedzy innymi na terenie takich krajów jak Nigeria czy Grecja
    • Jonathan Irons jest założycielem i prezesem największego na świecie PCM - Atlas Corporation.

Zaawansowany żołnierz:
    • Szkielety bojowe pozwalają rozwijać każdy aspekt bojowy żołnierza
    • Wprowadzono do rozgrywki mechaniki dzięki których żołnierz może podwójnie skoczyć, stać się niewidzialnym, wykorzystywać biomechanikę, która zapewnia niezrównaną siłę, wiedzę, wytrzymałość i szybkość.
    • Wraz z pojawieniem się endoszkieletów i nowo zaawansowanej zbroi i broni, każdy żołnierz zyskuje taktyczna swobodę w każdym terenie, w ten sposób fundamentalnie zmienia się sposób grania w Call of Duty we wszystkich trybach.

Nowoczesny arsenał:
    • Wykorzystując moce platform nowej generacji, Call od Duty: AW daje graczom zaawansowane pola bitwy w nowej technologi, zaawansowany arsenał i zestaw umiejętności, uzbrojenie zawodników wykorzystując do tego nowe urządzania, technologie, profity i pojazdy. W grze pojawi się hoverbikes (specjalne motory lewitujące) i drony bezzałogowe.
    • Gracze mogą wybierać pomiędzy standardową amunicją i zupełnie nowymi klasami broni energetycznymi, które umożliwiają zupełnie nową dynamikę rozgrywki.
    • Zewnętrzny szkielet dostarcza ogromną silę i bezprecedensową swobodę taktyczną.

Tytuł Zawita na takie platformy jak Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, i PC, ominie więc konsole Nintendo. Poniżej możecie rzucić okiem na okładki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    drony srony i kilo gnoju....
    To juz nie jest Cod niech zmienią nazwe na jakis inny tytuł. Cod to I i II wojna swiatowa a nie jakies robociki...

3 użytkowników lubi ten post.
  4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To, że CoD zaczynał w czasach I i II wojny światowej, to nie znaczy, że ma w tym okresie zostać. "Call of Duty" - Gdzie Ty tu masz określone, że to I i II wojna światowa?

3 użytkowników lubi ten post.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1688
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem tylko tak..

no i :

To takie moje pierwsze skojarzenia z nowym podtytułem..

+

1 osoba to lubi.
  6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Update pierwszego postu!

7. bbasior

bbasior Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musze to zobaczyc bo poki co nie wyobrazam sobie tego. Taki troche crysis.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

8. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    To że CoD zaczynał w tych czasach i w tych był najlepszy pózniej zrobili z niego jakiegos gniota... co to ma być znowu jakies drony ,swiętlne miecze i lasery;d dajcie spokój typowy przykład jak z dobrej gry można gniota zrobić.. 4/4 ludzi sie z emna zgodzi że CoD powinien wrócic do korzeni a nie jakies drony i pierdoły.. to już jakis Ghost recona nie stary poczciwy CoD

1 osoba to lubi.
  9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1688
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    To czyli na X360 i PS3 też będzie nowy COD.. A nie tylko tak jak przypuszczano na początku next geny i PC..

10. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chcę rewolucji jeśli chodzi o rozgrywkę. W ghosta bawiłem sie dobrze, ale to tylko odgrzewany schab. W tej chwili branża nie potrzebuje gier o I i II WŚ a szkoda:-(

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Call of ghost/crysis .

12. bbasior

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mysle ze przy obecnym postepie graficznym przy grze o tematyce wojny swiatowej nie byli by w stanie deweloperzy sie wykazac no bo teraz w kazdej grze dobra grafika to dla wielu super swiatla, particularsy itd. A tematyka wojny swiatowej to raczej szarawy klimat.

13. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jak te głupoty z niewidzialnościa itp beda w multi to będzie to strzal w stopę twórców.

Wysłane z mojego Nexus 7

14. bbasior

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Racja akurat to bylaby glupota. Nie przepadam za takimi rzeczami bo strasznie jest to denerwujace gdy ktos biega na invisible i bije nas niewiadomo skad.

15. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Niewidzialność + wspinanie się po ścianach = Nowy stopień kamperstwa w Call of Duty. Multi się boję, ale na kampanię mam chrapkę :D

16. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja powiem inaczej - ostatnio Call of Duty przy którym spędziłem masę godzin to czwórka, potem szóstka. Grałem kilka godzin w Black Opsa, BO2, Ghosta i szczerzemówiąc te części oprócz poprawy graficznej niczym nie różniły się od MW2.
    Powiem też, że w TitanFalla nie grałem, ale widać, że Sledgehammer i Activision dostało soldinego kopa w zadek, zwłaszcza kiedy TF bił rekordy sprzedaży i grywalności (zwłaszcza w UK), więc teraz chcą się jakoś odkuć nowym CoDem. Osobiście chciałbym to zobaczyć w akcji, czy jest jakaś różnica między w/w MW2. Bo z tego co zauważyłem na trailerze to graficznie się zbytnio nie różni od Ghosta...

17. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Egzoszkielety, drony, niewidzialność.. Nie grałem w BO2 i nie mam zamiaru zagrać w nowego AW - COD stał się jakąś strzelanką sci-fi. Na początku ta seria była dla mnie genialnym FPS ale teraz podchodzę do niej mocno sceptycznie i z dystansem, wręcz odrzuca mnie.

1 osoba to lubi.
  18. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to wygląda jak dlc do black opsa 2, a miała być 1 wojna światowa..

19. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak się wierzy plotkom od jakichś no-name'ów, to się potem płacze. Ja tam wolę 100% pewne info od twórców gry i tyle.

20. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie płaczę, tylko myślałem że nareszcie zrobią coś innego oprócz jakichś robotów itp. Cod skończył się na black opsie. Dobrze, że niedługo wychodzi enemy front.

21. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    A ja tam tą grę przyjmę z uśmiechem na twarzy! Co Wy tak ciągle tą drugą wojne światową, chcecie starego coda idźcie sobie w niego grać...Czasy się zmieniają, gry również... Co do tej niewidzialności... Jakoś w Crysisie to jest i Wam nie przeszkadza a tu płacz... Mi się gra podoba, Ghost moim zdaniem był udany ale odłożyłem go bo mapy mi nie pasują tylko . Lubię takie urozmaicenia typu egzoszkielet :p Będzie się działo! :D

Wczytywanie...

Poleć forum