1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

COD Advanced Warfare - nie idzie po polsku:)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bolce8Havana, Październik 31, 2014.

1. Bolce8Havana

Bolce8Havana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Przerobiłem obrazy Exiso (bo mam konsolę z RGH). Widziałem wśród katalogów POLISH. No i jak włączam grę to mam po angielsku, a jak włączę drugą płytę to mi wyskakuje polskie zdanie, że zawartość już jest zainstalowana (to się domyślam, że chodzi o katalog w Content). Ktoś może wie o co chodzi? Jak włączyć polski/polskie napisy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
  4. Bolce8Havana

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Sprawdzałeś? Czy tylko dobijasz sobie posty?

Ja teraz z ciekawości skopiowałem katalog POLISH z pierwszej płyty do katalogu z drugiej płyty i menu gry na pewno mam po polsku. Później sprawdzę więcej i dam znać jakby nie było po polsku.

Dla zainteresowanych:
    Obrazy od iMARS przerobiłem Exiso. Pierwsza płyta zawiera Content i inne języki. Content skopiowałem do Contenta:) a katalog POLISH skopiowałem do katalogu, który powstał z przerobienia drugiej płyty - tam był tylko katalog ENGLISH i dziesiątki plików. Może u innych też zadziała.

5. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST

Alert Wgranie folderu polish uszkadza save .Nie można kontynuować gry od ostatniego zapisu. Po usunięciu folderu polish gra ponownie działa prawidłowo.

Język zmienia się na polski w menu kampanii ,multi zostaje po angielsku.

6. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    A ty sprawdzałeś czy tez nabijasz posty : mówie ze nie ma to nie ma : nie jestem tu od tego aby kogoś wprowadzać w błąd

7. Bolce8Havana

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Działające spolszczenie znalazłem tutaj:
    XBOX360 ISO

Jest cały opis, ale jest jeden mały problem - system link i split screen nie działają - wyskakuje jakiś błąd "exceeded Limit of 4192 image assets".

8. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    W wersji IMARS język polski jest tylko na DVD1 i dlatego można ja wykorzystać ( Content )do poprawnie działajacej po polsku wersji od SRT. Spolszczenie owszem jest do innych wersji, ale jak już ktoś wspominał ludzie piszą o problemach, dlatego uważam że najlepsze rozwiązanie to DVD2 z wersji SRT i problem zniknie. Dla tych co mają już wersję ang. wystarczy przerobić tylko jedną płytę :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum