1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cod advanced warfare problem

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez maxankazuya, Listopad 9, 2014.

1. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam wczoraj odebralem grę cod aw na XO, gra na płycie polskie wydanie. Konsole ustawioną mam na region US i niestety czekała mnie niemiła niespodzianka- Ruski język w grze- menu/napisy. Też tak macie? Gdybym to wiedział nie kupił bym tej wersji- podobno wersja cyfrowa posiada również angielski. Zmiana regiony na PL mnie nie satysfakcjonuje.

Info orso // Przeniesione do odpowiedniego działu.

Wczytywanie...

Poleć forum