1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD: Black Ops 2 - Fatal Crash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VaTeD, Luty 15, 2014.

1. VaTeD

VaTeD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sławków
    Witam.
    Wiem że problem na forum był poruszany już kilka, jak nie więcej razy, jednak w żadnym nie znalazłem odpowiedzi dokładnie na mój problem, lub podane tam odpowiedzi nie rozwiązywały mojego problemu, więc liczę na Waszą pomoc.

Niedawno przerobiłem konsolę (RGH) i przy próbie włączenia gry CoD: Black Ops 2 w trybie multiplayer lub zombie i przy podłączeniu do konsoli drugiego gracza w spilit screen wyskakuje fatal crash intercepted. Znalazłem że rozwiązaniem problemu jest update avatarów, jednak tu zaczyna się kolejny problem.
    Posiadam dashboard 16537 i nie mam możliwości zaktualizowania do nowszego (ponieważ nie istnieje) przy próbie samej aktualizacji avatarów (oraz sterowników kinect) pojawia się problem że konsola nie jest w stanie dograć tych sterowników.

Znając życie zapomniałem dopisać wielu ważnych informacji żeby od razu otrzymać pomoc, dlatego proszę o wyrozumiałość.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Oczywiście jak to czasem bywa jak już kogoś poprosi się o pomoc to dopiero wtedy wpadnie się na poprawne rozwiązanie problemu. Avatary, sterowniki kinect, a przede wszystkim CoD: BO2 zaczęły działać, sam nie do końca rozumiem dlaczego, zacząłem próbować drugi raz robić te same rzeczy żeby zaktualizować sterowniki, tym razem nie wiem dlaczego (prawdopodobnie przez zmianę pliku launch.ini) aktualizacja zaskoczyła i dograła brakujące sterowniki. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak dla twojej wiadomości - Można zaktualizować do 16547 ;)
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-w-rgh-jtag-v-2-1-a-147268/

@sry za offtop

Wczytywanie...

Poleć forum