1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD Black Ops 2 PL Title Update #16

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez =ESTE=, Marzec 2, 2014.

1. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Witam, nie wiem czy wybrałem dobry dział. Potrzebuję pomocy i jest to powiązane z XboxLive.

Jakiś czas temu wyszedł nowy patch do Call Of Duty Black Ops 2 (Title Update #16).
    Niestety mimo upływu paru tygodni od wypuszczenia nowej łatki nadal nie ma jej na
    znanych serwisach internetowych z patchami do gier na Xbox360 (XBUC, JQE).

Dlatego zwracam się z gorącą prośbą do was drodzy forumowicze o pobranie z XboxLive najnowszej łatki
    do polskiej wersji gry Call Of Duty Black Ops 2 i wgranie jej na XBUC: XBOX 360 Title Updates bądź o upload jej na jakiś serwis hostingowy
    i przesłanie mi linku do pliku, a ja zajmę się udostępnieniem najnowszego patcha dla ogółu zainteresowanych.

Title Update #16 ma rozmiar 85.6 MB

Polska wersja Call Of Duty Black Ops 2

Title ID: 415608C3

Media ID: 54A88BB6

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16