1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD Black Ops 2 - Unable connection to game session.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KrySpeQ, Marzec 4, 2014.

1. KrySpeQ

KrySpeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elblag, Poland
    Szukałem juz na wielu forach sposobów naprawy i zaradzenia sobie z błędem, lecz żaden z nich nie pomógł. Przechodząc do konkretów, przekierowywałem porty 3071, 3072, 30720, 30711, wyłączałem i włączałem UPnP ale rezultat ten sam. Pingpatch w DL odpalony, przy włączonym Devlink'u w ogole nie wyszukuje serverów. Co najdziwniejsze ludzie normalnie mogą wejść na mój server, ale irytujące jest to czekanie. Ap ropo serverów, wchodzę na channel na którym jest 30 osób i wyszukuje mi góra 2-3 servery na którym są po 3-4 osoby. Zresztą i tak nie mogę na nie wejść. Inne gry działają normalnie (czyt. Diablo III, CoD MW3 i RDR). Zapomniałbym, próbowałem TU15 oraz TU16. Dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum