1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

COD Black Ops 2 Zombi - Tower of Babble

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez mattbos, Grudzień 24, 2012.

1. mattbos

mattbos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    berlin
    Czy zrobił już ktoś z Was achievementa w tranzicie: Tower of Babble (75 points) – Na TranZit wykonaj polecenia głosów?

Oglądałem i czytałem już na temat tego osiągnięcia, robiłem, tak jak pisali i jakoś nie chce wpaść.
    Każda pomoc mile widziana ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Są dwa sposoby osiągnięcia achievementa.. Oczywiście najszybszym sposobem jest Maxwella, gdyż sam nim robiłem i pomogłem innym osobom, drugi nie próbowałem nie było kiedy choć jak będzie czas pewnie także i tym sposobem zrobię ale wracając do tematu achievement prosty jak budowa cepa, potrzebujesz góra 2 osoby ale 4 także miło widziana daje większe szanse na przeżycie, w gronie siła :p 1 runda zostawcie sobie ostatniego Zombiego i oczywiście pieniądze tak około 2 tysięcy będzie wam potrzebne aby nie jeździć jak oszołom.. Bierzecie Turbinę ( można ją zbudować na początku jak zaczynasz od razu !!) Więc bierzecie Turbinę i jedziecie Autobusem do Miasta i bierzecie z Banku pieniądze do losowania jak ktoś z was ma jak nie to do 4 rundy pograjcie nazbierajcie pieniądze na losowanie :)Waszym zadaniem jest wylosowanie tzw przez graczy "bomby" małej niebieskiej przynajmniej przez jedną osobę jak ją będziecie mieli cud i chwała wam 1/3 achievementu zrobiona :D
    Dalej jedziecie autobusem i włączacie prąd i wysłu****ecie głosów, i tu kolejny krok gdy głosy się skończą wyłączacie prąd !! I czekacie, przeminą kolejne głosy bierzecie turbine i otwieracie sobie drogę powrotną aby wyjść z budynku... Między Farmą, a Tym od lokalizacji od włącznika prądu są pola i na nich jest słup wysokiego napięcia i tam musicie się teraz dostać, gdy to zrobicie trzymajcie ostatniego zombiego i czekajcie z jego zabiciem... Jak będzie nad waszymi głowami burza wtedy go zabijcie !! Na ziemie spadnie piorun i to będzie wasza wizytówka do zrobienia achievementa... Jak zobaczycie gostka elektrycznego kładziecie 2 turbiny pod słupem i musicie zrobić tak aby gostek elektryczny wszedł w ten kwadrat tego słupa i rzucacie "granat niebieski" w niego on ginie leci do góry i ostatnia rzecz to znów zostawić dla ułatwienia sobie życia ostatniego pójść do pierwszej lokalizacji gdzie zaczynaliście jedna osoba i druga osoba do stacji paliw czyli druga lokalizacja i postawić w tym samym czasie turbinę pod słupem oświetlenia i achievement complete :)
    W skrócie:
    1. Bomby !!
    2. Prąd włączyć i wyłączyć później
    3. Pójść w Pola pod słup na pola
    4.Położyć 2 turbiny i zabić elektrycznego pod słupem w tym magicznym kwadracie :)
    5. 2 turbinki położyć pod latarniami
    KONIEC :)
    I pamiętaj burza nad waszymi głowami a jak się nie pojawi po zabiciu ostatniego to znowu zostawiacie i czekacie na burze nad waszymi głowami i tylko wtedy on się pojawi ;)

1 osoba to lubi.
  4. Lamper

Lamper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też jestem zainteresowany tym osiągnięciem. Chętnie pogram, żeby go zaliczyć.
    GT: Laamper, zapraszam w wolnej chwili.

5. lukasz53302

lukasz53302 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chojnice
    Witam. Poszukuje jednego lub dwóch graczy do zrobienia wyżej wymienionego achievementa "Tower of Babble". Gracz najlepiej jak by wiedział o co chodzi, w miarę ogarniał i miał możliwość zagrania dziś tj. 4.01.13 wieczorem około godziny 19:00 lub w sobotę - niedzielę tj. 5 / 6.01.13. Grać będę ja z kolegą + gracz który dołączy. Pozdrawiam i zapraszam.

Mój nick na XL: Tomasz53301

Moderatora proszę zostawienie posta.

6. Kostucha PLN

Kostucha PLN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, jeśli ktoś chce zrobić Wieżę Bablania, to szukam jeszcze 2 osób. Nick na XL: Kostucha PLN

7. Desert

Desert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    GT: Desert12321 mam zrobione mogę udzielić dużo rad :)

8. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam, jeśli ktoś miałby ochotę zrobić ze mną ten achievement, to zapraszam GT: kaczkofan97 :)

9. szyna-21

szyna-21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBL
    Witam mam problem z dniem co weszło nowe DLC alcatras odrazu z kumplem zrobiłem pare osiagnęć na ekranie pokazało mi ze wpadlo lecz na głownej stronie nie ma ich zrobionych :/ ale jak porownoje osiagnięcia z innym znajomym sa widoczne wie ktośo co biega ?

10. ShItTeR92

ShItTeR92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Jeśli ktoś dalej chętny na acziwki to zapraszam GT: beq92PL HS: jest.

11. hacajaca

hacajaca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Też mogę dołączyć GT WizZy PL

Wczytywanie...

Poleć forum